Arama sonuçları: *

1. A

❌İndirim Bitti! Msi Mag 240R V2 Sıvı Soğutma 1499₺ 🔥🔥🔥

Ben kullanmadım. Yabancı forumlarda okumuştum.
  2. A

V2 de de problem yaşayanlar var.
  3. A

Kronik sorunlu. Güzel indirim var ama bence alınmaz
  4. A

Bu Sistem alınır mı?? Ve 1080pde çok darboğaz olurmu..

İşlemci gereksiz güçlü ve fiyat pahalı. Alınmaz.
  5. A

rx 6700xt ekran kartına uygun fiyatlı işlemci önerisi amd

Dostum r5 5600 ler 2800 lere kadar düştü. 11.11 fırsatlarında belki biraz daha düşebilir. Takipte kal. Çünkü r5 5500 tatmin edici bir performans vermiyor 6700xt ile. 1667764479 Yanıltmayalım r5 5500 en az %18-20 dar boğaz yapıyor 1080p de. Hatta işlemci ağırlıklı oyunlarda %25 lere kadar...
  6. A

rx 6700xt ekran kartına uygun fiyatlı işlemci önerisi amd

2k monitör kullanacaksan r5 5500 tam olur. 1080p de r5 5600 den aşağısı kurtarmaz.
  7. A

Çözüldü✓ KAÇ WATTLIK PSU ALMAM GEREKLİ? PSU MU DEĞİTİRMEM GEREKLİ Mİ ?

Rahat yeter telaş edecek bir durum yok.
  8. A

Gamesit marka oyuncu koltuğu alinir mi?

Bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır bilmem ama bana genel olarak çok kaliteli durmadı.
  9. A

Yurt dışında RTX 4090 Fiyatları Düşer mi ?

Ben olsam şu an almayı düşünmezdim. Yeni geçilen güç girişi yüzünden problem yaşayanların sayısı artmaya başladı. Bir karta tonla para verip sorun yaşamak istemezsin.
  10. A

Ryzen 5 5600 Alınca İşlemcim Çok Isınır mı?

Belki %3-4 olabilir ama %20 darboğaz olma imkanı yok.
  11. A

Upgrade e nerden başlayayım

satıp hazır bir sistem alabilirsin. Hem zahmetsiz olur hem de tüm bilgisayar yenilenmiş olur. Çünkü ekran kartını daha güçlü bir şeyle değiştirdin mi işlemcini de arttırman gerekecek. Sonra belki psu da yetersiz kalacak vs.
  12. A

İphone xr mı yoksa iPhone x mi?

fiyatları yaklaşık aynıysa x net daha iyi ama fiyat farkı çoksa xr da değerlendirilebilir.
  13. A

Yardım PSU ÖNERİSİ ACİL (Sistem aşağıda)

550w ve gold sertifikası var. Uzun yıllar hiç problem çıkartmaz. Sharkoon çok mantıklı. 1667473301 Bir de yarı modülermiş. Gayet iyi
  14. A

❌İndirim Bitti! GÜMRÜK SORUNU için güncelleme 🔥 Mekanik klavyeler 112-165 TL 🔥🔥🔥 HK Gaming Puding Tuş Takımı - 113 TL 🔥

Modlara rapor ettim sıcak fırsatlardan kaldırın diye. Red yedi raporum.
  15. A

Öneri MONSTER vs SAMSUNG monitör kıyaslaması

Monster ve samsung karşılaştırılacak ayarda değiller bile her türlü samsung.
  16. A

Far cry 3-4-5 oynadım 6 almalımıyım

Ben de onu diyorum. 2 saat milletin ayak işlerini yapıyorsun. Sonra ana hikayeye etkisi olan 2dk lık sinematik. Doğru dürüst hikaye işlenmesi yok.
  17. A

Far cry 3-4-5 oynadım 6 almalımıyım

Tüm seriyi 1-2 kere oynadım 6 hariç. Yaklaşık 9 saat oynadıktan sonra çok sıktı. Sebepleri: Harita tasarımı beni hiç içine çekmedi. Grafikler güzel ama. Oyunda sürekli aynı işleri yapıyorsun inanılmaz sıkıyor. Doğru dürüst bir hikaye işleyişi yok. 2-3 saat oynuyorsun. Ana hikayeye etki eden 2dk...
  18. A

Ryzen 5 1600 ve rx590 darboğaz yapar mı

Yapmaz onları dinleme bilmeden yazmışlar.
  19. A

N11 Avantajlı Kuponlar

öğlen olanda ben de kaçırmıştım. buında yetişebildim ama kulaklıkta kullandırtmıyor :(
  20. A

N11 Avantajlı Kuponlar

Kulak içi kulaklıklarda geçerli değil mi bu kuponlar ya? Telefon almayı denedim kuponu seçebiliyorum ama kulaklıkta kuponlar arasından seçemiyorum.
Top Bottom