Arama sonuçları: *

1. S

30k bütce pc önerisi

30 bin butcem var hazir sistem ariyorum 4060 istiyorum ama coğu 8gb o bütcede ama nvdia ekran kartı ve intel işlemcili bir bilgisayar bakıyorum yardimci olabilirmisiniz?
  2. S

Almanyadan alınan lenovo legion go Turkiyede garantisi gecerli olur mu

Almanyadan aldigim lenovo legion go nun turkiyede garantisi gecerlimidir bilen arkadaslar yardimci olabilirse cok tesekkur ederim simdiden
  3. S

lenovo legion go alinir mi

Bilgisayarimi sadece odev icin acan biriydim masaya oturdugumda hep pc acmak yerine ps5 acip oyunlarimi ordan oynadim su an pc mi satiyorum satilinca uzerine para ekleyip lenovo legion go almak istiyorum isletim sistemide bilgisayarla ayni oldugu icin gerektigi yerde monitorume baglayip da...
  4. S

Jilet gibi 0 yakın kesen makine önerisi ?

Powertec tr-758 öneririm 600-700 arasinda fiyati kutusunden 3-4 tane başlıkta çıkıyor zaten nerdeyse tüm berberlerde kullanilan bi marka ve model bende 2 senedir kullaniyorum sarzı baya uzun süre gidiyor kesme performansi icin youtube tan aratabilirsiniz
  5. Rtx 2060 i3 12100f pc

Rtx 2060 i3 12100f pc

Temiz bakılmıștır itopyadan alındı faturası var tüm kutular mevcut 6 ay daha garantisi devam etmektedir ÖZELLİKLER Asus rtx 2060 6gb oc modeli İntel İ3 12100f 12.nesil işlemci 16 gb ddr4 3800 mhz ram Asus prime h610m-k anakart 512 gb ssd 4 adet kasa 1 adet işlemci fanı vardir
  6. S

Muayene hakkında soru

Sigortada var o zaman hicbir sorun yok kafan rahat bin keyfine bak😉
  7. S

Superonline hangi paket seçilmeli ?

Ben turknet kullanicisiyim 400 TL 1000 mbps ve inanilmaz fark ediyor 100 le 200 de cok fark eder 500 le 1000 de ama burda birazda sizin ihtiyaclariniz onemli cok oyun silip indiren biri degilseniz büyük dosyalarla pek işiniz yoksa size 200 mbps bile yeterli olacaktir
  8. S

Superonline hangi paket seçilmeli ?

Altyapi hizin hangisini destekliyorsa tabikide desteklenen en yuksek hizi alman en mantiklisi olur 1000 mbps destekliyorsa eger altyapin tabikide onu al aralarinda cok fiyat farkida yok zaten amadesteklemiyorsa fazladan para vermene gerek yok
  9. S

Muayene hakkında soru

Baban haklı 2026 ekim ayına kadar kafan rahat olsun arabadada böyledir sahibi değişsede ilk 3 yıl muayene yaptirilmaz.
  10. S

Hangi Skin Daha İyi?

Kesinlikle neo noir bende tenha bosluk vardi csgo da cok guzel canli gozukurken cs2 de asiri soluk ve renksiz yapmislar neo noir cok daha guzel gozukuyo cs2 de ikisinide kullandim
  11. S

Ekran Kartim Islemcim Anakartim Uyar Mi

Anladim hocam cok tesekkur ediyorum ilginiz icin
  12. S

Hocam sogutma konusuna pek hakim degilim standart fanli ekran kartlarina sivi sogutucu olmuyor dediginizden anladigim kadariyla kusura bakmayin
  13. S

bisey daha sorucam hocam sana sivi sogutucum yok bu ekran kartina fanlarla sogutmak yeterli olur mu yoksa sivi sogutucu sart mi
  14. S

Parcalarin hepsinin ss ini atiyorum simdi islemci ve ekran karti degisiyo sadece digerleri ayni kalacak guc kaynagi markasi frlan hepsi yaziyor ordan bakip yardimci olabilirseniz cok super olur 1686437043 umarim yeter ilerde degisebilirim guc kaynagini ama su an malesef ona param çıkışmıyor
  15. S

Tamamdir cok tesekkur ederim☺️
  16. S

Bu ekran kartı alınır mı?

Yaklasik 10 senedir nvdia kullanicisiyim aklima gelen duzenli aldigim hicbir hata olmadi iki arkadasima uyguna denk geldigi icin 6700xt digerinede 6600 lu pc aldik alali 1 sene olmamistir duzenli olarak oyunlarda atilma girmeme acmama gibi sorunlar oluyor cok nadirde olsa fps asiri dusup orda...
  17. S

Pc yi upgrade etmek istiyorum ekran karti 2080 ti 11gb islemci i5 12400f e gecmeyi dusunuyorum bu ikisi birbirine uyar mi 1080p oynuyorum darbogaz olur mu?birde bunlar su anki anakartima uygunmudur onuda bilmiyorum anakartim ASUS PRIME H610M-K 3200MHz DDR4 güç kaynagimda 550w 80+ yeterli midir...
  18. S

RTX 2080 TI INTEL I5 12400F darboğaz yapar mi

ı5 12400f de 1080p darboğaz olur mu?
  19. S

1080p monitörum üzdü.Hangi işlemciye gecmem lazım?
  20. S

Su an aktif olarak rtx 2060 kullanicisiyim ama yetmemeye basladi msi ventus gp oc 11 gb rtx 2080 ti gecmeyi dusunuyorum su anki islemcim i3 12100f sıkıntı yaşarmıyım yaşarsam minimum hangi işlemciyi kullanmam gerekir?Bide sıkıntı derecesi ne kadar olur işlemci değişmeye bütcem yetmeyebilir bi...
Top Bottom