Arama sonuçları: *

1. Y

Hangi iss engelli kullanıcı için en iyi kampanyaya sahip?

Arkadaşlar Vodafone'den 64 mbps 72₺ engelli paketini kullanıyorduk.Fakat taahhütünüz bitti gibi bir şeyler saçmaladılar. Bizde yeni aboneliklere bakıyoruz.Altyapımız 1 gbps'e kadar destekliyor. Engelliler için 50 mbps üstü bildiğiniz güzel kampanya var mı ?
  2. Y

Yardım 13500 TL Laptop önerisi

Hocam oynayacağı oyunlar önemli burada. Belirttiğiniz ürünlerden sanırım bir tanesinde ayrı bir ekran kartı var. Normalde laptoplarda hem normal kullanım(video izlemek ve internette gezinmek gibi) için giriş seviyesi ekran kartı bulunur bir de harici ekran kartı. Mesela 16.000₺ ye şu var ...
  3. Asus CM6340 TR003S  hazır sistem ve Gtx 750 Ti satılık

Asus CM6340 TR003S hazır sistem ve Gtx 750 Ti satılık

İşlemci : i5 3350p Ekran kart ı : Radeon HD 7670 2GB Ram : 8 GB Adata DDR 3 1666 Mhz tek slot HDD : 2TB Güç kaynağı : 240 W Anakart : Asus P8B75m Arkadaşlar bu sistemi 2013 yılı civarında 800$ aldım ve bir ay öncesine kadar kullanıyordum...
  4. Y

Bluetooth/wireless Dongle Önerisi

Hocam biraz araştırdım. Wifi adaptörlerinde genel olarak sorun oluyormuş ping. Tahmin ediyordum fakat 300₺ bandındaki ürünlerde olmaz diye umuyordum. Kablosuz olarak şunu önerdiklerini gördüm ...
  5. Y

Bunların Wifi özelliği var mı ? Wifi özelliği olan bir ürün de önerebilir misiniz ?
  6. Y

Arkadaşlar elimde JBL TUNE500 BT kulaklığı var. Kulaklığı bilgisayarda kullanmak istiyorum. Bu yüzden Bluetooth'a ihtiyacım var...
  7. Y

JBL Tune 500BT için Type-C kablo

1679524287 Dediğiniz gibi type-c olmayabilir. Linkini verdiğim kablo olur mu ? Ve bu ürünün mikrofonu var mı ?
  8. Y

JBL Tune 500BT için Type-C kablo

Arkadaşlar kulaklığa yeni şarj kablosu almam gerekiyor. Kablo önerebilir misiniz ? Ben internette şunu buldum : https://www.amazon.com.tr/Adhiper-kablosu-Endurance-JBLCHARGE4BLKAM-turuncu/dp/B09DCJRJWS Kulaklığın kutusundan çıkan kabloya benziyor. Fakat 200₺ gibi bir fiyatı var. Bu normal mi ?
  9. Y

WD SN750 vs Samsung 980

Ben de ilk önce WD Green almayı düşündüm. Sonra Blue alayım dedim. Biraz daha araştırıp anakartın desteklediği için Gen4 SSD almaya karar verdim. Fiyat olarak 2069₺'ye benim aldığım Kingston Fury Renegade bakabilirsiniz. Tabi bütçeniz yetiyorsa. Eğer bütçe o sınırlardaysa iki SSD'nin verdiği...
  10. Y

WD SN750 vs Samsung 980

Aynen ben Trendyol üzerinden Elmacık'tan aldım. Deprem bölgesi olduğu için oradan almak istedim. TR fiyatlarına göre ucuz fakat Amazon'da Almanya tarafı aynı ürünü 70-80₺ daha ucuza satıyor. Alabiliyorsanız Elmacık gibi deprem bölgesinden alın ürünleri. Oraya yardım olsun.
  11. Y

WD SN750 vs Samsung 980

Ben de bunun yen modeli olarak geçen(sanırım) Fury Renegade var. Okuma ve yazma hızı vaad ettikleri hızın biraz üzerindeydi. 7400 okuma - 6400 yazma. Alalı birkaç gün olduğu için görüşüm güvenilir olmayabilir fakat bir başka konu var Kingston ramler ile ilgili. Buna dikkat etmek gerek. Mesut...
  12. Y

Yeni sistemimin OCCT ve HWinfo değerleri

Sistemim; İşlemci Ryzen 5 5600 Ram Patriot Viper Steel 2x8 16gb 3600mhz 17CL Ekran kartı Gtx 750Ti SSD Kingston Fury Renegade Güç Kaynağı Cooler Master Rs600 600W Anakart B550 Aorus Elite V2 rev 1.1 (En son bios update q-flash ile yapıldı) Yukarda...
  13. Y

KC 3000/Fury Renegade 1Tb ve Tebilon'da rastladığım gariplik

Biri soğutuculu görünüşü de değişik onun ya. Acaba siz de yabancı siteden( adında Tom olan) mi baktınız TBW değerine benim gibi? Oradaki ürün Tebilon'da bulunan soğutuculuya benziyor fakat diğer ucuz olanı her sitede görünüşü dahil aynı. Yarın bu durumu sorup öğrenirim. Buraya yazarım.
  14. Y

Kendileri için eski parçacılardan diyorlar. Anakartı oradan almıştım ertesi gün kapımdaydı. Ve bu eski parçacılardan diyenler farklı forumlardan/ gruplardan da vardı. Yani siteye güven konusunda şuanlık bir sıkıntım yok. Sadece merak ettiğim İncehesap'ta bulunan kc3000 ile Tebilon'da bulunana...
  15. Y

Evet ben de yabancı sitelerden baktığımda 1000tb diyor fakat şöyle bir şeyi farkettim. FRGD'nin soğutuculu olanı var. Fakat bu ürüne de baktığımda TB cinsinden garanti bilgisi yok. Dediğiniz gibi sallamasyon olabilir. Oyunlarda FRGD birazcık önde sanırım değerlerini inceledim biraz. Fakat bu...
  16. Y

Arkadaşlar başlıkta bulunan SSD'ler arasında kaldım fakat burada karar vermek asıl amaç değil. Benim sormak istediğim bu iki ürünün Tebilon sitesinde bulunan bilgileri. Fury renegade ,kc3000'in yeni modeli ya da üst modeli anladığım kadarıyla. Bu yüzden fiyatları karşılaştırıyorum. Aralarında...
  17. Y

PCİe 4.0 1 TB SSD önerisi

Öncelikle önerin için teşekkürler. Senin önerdiğin SSD yerine Crucial daha iyi gibi geldi. TR'de 1500₺ diyor adata için. Crucial ramsiz fakat okuma 5000 MB/s yani burada crucia önde gibi ama şuan gözüme kc3000'i kestirdim. Fury renegade mı yoksa kc3000 mi bunun cevabını arıyorum.
  18. Y

Hocam şuan Tebilon'dan alacağım. Kc3000'e bakıyorum 1Tb 2000₺ ve Fury renegade(soğutucusuz) 1Tb 2200₺. Tebilon'a göre Fury renegade 500 TBW dayanıklılığa sahip, kc3000 ise 800 TBW. İnternetten baktığımda Fury için yabancı siteler 1000 TBW dayanıklılık diyor. Bir de ayrı olarak 3000₺ olan Fury...
  19. Y

Hocam dram olayını araştırmam gerek. Yazılım ile yazma işini rame yüklüyormuş WD black. O yüzden 400₺ (az olmasa da) gibi bir para için performanstan vazgeçmek istemem. Eğer bütçem yeterse Kingston düşünüyorum fakat yetmezse 1500₺ civarında dramli bir SSD bakacağım. Bulamazsam WD black alırım...
  20. Y

Şundan soruyorum. Normalde bütçemi aşıyor fakat belki biraz zorlayabilir bütçemi. Alamamam durumunda bu ürün dışında önerebileceğiniz 1700₺ altında başka bir ürün var mı?
Top Bottom