Arama sonuçları: *

1. Batu_Vettel5

Logitech klavyemin shift tuşu bozuldu

klavyenin üstünü tutan o parçacık kırıldı ve o parça mekanizmanın içine kaçtığını düşüyorum garantiye gitsem düzeltirler mi ve garanti için nereye göndermem lazım yardım ederseniz çok sevinirim
  2. Batu_Vettel5

Ekran kartı takma problemi

Evet söktüm slottaki çentiğide açtım 1676630251 Ne yapacağım o zaman
  3. Batu_Vettel5

Antalyadayım
  4. Batu_Vettel5

Kasa:Asus Gt301 Ekran kartı:Asus Tuf Rtx 3080 Sıvı soğutma:Cooler master ml240l v2
  5. Batu_Vettel5

Sistem hazır geldi bende bu teknik işlerden pek anlamıyorum bilgisayarcıya götürsem yapabilirler mi dediğinizi
  6. Batu_Vettel5

Evet çıkardım, ekran kartı içeri giremiyor
  7. Batu_Vettel5

Gaminggentr'den hazır sistem aldım sistem bugün elime ulaştı ekran karrını takmam gerekiyor ama ekran kartı içeri giremiyor sığmıyor, gaminggeni aradım ön fanları çıkarıp takmayı deneyin dediler ama ön fanların yerinde işlemci sıvı soğutıcu var ekran kartı ya çok zorlayarak girer ama ekran kartı...
  8. Batu_Vettel5

Çözüldü✓ Bu Pc hakkınızda görüşünüzü yazabilir misiniz

İ5 13400F MSİ Pro B760M-P Kingston 8GB FURY 3600mhz (2x8) ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3060Ti (Gddr6x) Vento VG15FE 650W Mesh MSI MAG CORELIQUID P240 240mm MLD M700 1TB NVME 2280 Gen4x4 böyle bir pc almayı düşünüyorum pek pc parçaları hakkımda bilgim yok kısa süreli yaptığım araştırmalarla en son...
Top Bottom