Neler Yeni

Ekran kartı takma problemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batu Küçükçetin
Gaminggentr'den hazır sistem aldım sistem bugün elime ulaştı ekran karrını takmam gerekiyor ama ekran kartı içeri giremiyor sığmıyor, gaminggeni aradım ön fanları çıkarıp takmayı deneyin dediler ama ön fanların yerinde işlemci sıvı soğutıcu var ekran kartı ya çok zorlayarak girer ama ekran kartı veya kasadaki parçalar zarar görebilir ne yapmam lazım yardım ederseniz çok sevinirim (antalyada yaşadığım için gaming gen teknik serviside gelemiyor)

Ekler

• IMG_20230217_132145.jpg
    3.9 MB · Hit: 86
  • IMG_20230217_132213.jpg
    3.5 MB · Hit: 67

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Hasan Ciftci
Hocam kartin slotundaki koruma plastigini cikardiniz mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve sivi sogutmanin vidalarini cikartin termal macununa temas etmeden karti takip geri sivi sogutmayi takin hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batu Küçükçetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa sivi sogutma ekran karti ismini felan bi yazsana bakayim olculerine kesin o yuzden mi girmiyor emin olalim
Kasa:Asus Gt301
Ekran kartı:Asus Tuf Rtx 3080
Sıvı soğutma:Cooler master ml240l v2

Farway

80+ Silver
Ekran kartı slotları standarttır dostum o slota girmemek gibi bir ihtimali yok. 2. Si 3 fanlı bir ekran kartın var öne küçük kalmış sıvı soğutmayı söküp üstteki takma yerine takacaksın 4 tane vidası vardır hadi hatrına 6 olsun sök üstteki yere tak. Kasa fanlarıda üstte takılı galiba onlarıds sök çıkart bir kenarı beklesinler şimdilik. Bilgisayarcıyada götürme PC yi yollardan toplarsın hangi şehirdesin?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,860
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ekran kartı Slotun orada bir metal var nedir o

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batu Küçükçetin
Ekran kartı slotları standarttır dostum o slota girmemek gibi bir ihtimali yok. 2. Si 3 fanlı bir ekran kartın var öne küçük kalmış sıvı soğutmayı söküp üstteki takma yerine takacaksın 4 tane vidası vardır hadi hatrına 6 olsun sök üstteki yere tak. Kasa fanlarıda üstte takılı galiba onlarıds sök çıkart bir kenarı beklesinler şimdilik. Bilgisayarcıyada götürme PC yi yollardan toplarsın hangi şehirdesin?
Antalyadayım

Farway

80+ Silver
Arka kapakları söktünmü kasadaki? Ekran kartının geleceği yerdeki metalleri

Phanzox

80+ Silver
Sıvı soğutmayı üst tarafa tak ayrıca kartı takmadan önce ekran kartı slotundaki çentiği aç.

r4NG3r

80+ Silver
Kasa:Asus Gt301
Ekran kartı:Asus Tuf Rtx 3080
Sıvı soğutma:Cooler master ml240l v2
Kasan 32 cm ekran kartı destekliyor senin kart 30 cm.Radyatör öndeyken takmana imkan yok gibi belki önce ekran kartını takarsan milimlik sığar.Üstte radyatör desteği de yokmuş kasanın.

Top Bottom