Arama sonuçları: *

1. özilmesut1088

9-12k telefon önerisi

arkadaşlar 9-12k arası telefon arıyorum iphone dışında.Ekranı küçük olmayan,hem sosyal medya hem de oyun için olan basit sorunları olmayan bir telefon lazım
  2. özilmesut1088

omix x600 ekran kırıldı

beyler sa omix x600 vardı bende bankamatikte düştü alt taraf kırıldı telefon hafif eğilmiş kasko yaptırdığımız için kvkye götürebilirim.sizce kvkye versem kaç güne döner ve sorunu çözerler mi? telefonu yaptırıp omixle devam etmek mi yoksa çalışıp samsung almak mı?kardeşimde a32 var o gözüme daha...
  3. özilmesut1088

sinan oğanın akp ye desteği

olm sen troll müsün mantıksız ve komik cevaplar yazıyon
  4. özilmesut1088

sizce bu işte çalışsam kaç alırım

meydanın içinde sanırsam 1684868281 tanışamadım ki
  5. özilmesut1088

avm içinde değil büyük dükkan işte
  6. özilmesut1088

beyler sa hemen konuya gireyim.benim babam şarkıcı ve aynı zamanda aranjör babama şarkı yaptırmaya gelen birinin geniş bir oyuncak dükkanı varmış babamla şu an araları çok iyi ve ben yaz ayında kendi isteğimle orada çalışacağım.sizce günlük 8 saat çalışma ile oradan aylık ne kadar alırım?
  7. özilmesut1088

fm oyuncu transfer edemiyorum

fm mobile oynuyorum brezilya ligi vs oyuncuları alabiliyorum ama norveçten falan ve birkaç ülkeden daha hiçbir futbolcu arattığımda çıkmıyor.ne yapmam lazım acil
  8. özilmesut1088

AVRUPA LİGİ FENERBAHÇENİN RAKİBİ (Sevilla FC)

fb turu geçecek toplam 3 2 ile
  9. özilmesut1088

matematik için yardım edin

hocam nece konuşuyorsunuz
  10. özilmesut1088

yani bu temel konuları rehber matematikten ama güncel konuları mert hoca ve eyüp b'den mi yapayım?
  11. özilmesut1088

video olmazsa olmaz hocam hangi kanallar olmalı sence
  12. özilmesut1088

eyüp bden anlar mıyım ki
  13. özilmesut1088

olm sen niye rm düşmanısın bu kadar ahahahshshsh
  14. özilmesut1088

agalar öncelikle kandiliniz mübarek olsun.matematikte 3 hafta sonra sınav var polinomlar ve çarpanlara ayırma bitti 2.dereceden denklemlere geçtik ama temelim zayıf. polinomlar ve çarpanlara ayırmayı yaklaşık 1.5-2 haftada bitirmeyi düşünüyorum haftasonları da 1) VE 2) bu oynatma...
  15. özilmesut1088

sayısal ea acil yardım

hocam ama çok eksiğim var temel olarak
  16. özilmesut1088

sayısal ea acil yardım

10.sınıfım şu an geçen senem baya eksik matematikte fizik hiç çalışmadım 9.sınıftan neredeyse hiçbirşey bilmiyorum.çalışırsam yapabilirim diye düşünüyorum ama çok konu eksiğim var ve bu baya moralimi bozuyor bu yüzden de çalışmıyorum.orta seviye için yeterli bir kanal bulup konuyu dinleyip yavaş...
  17. özilmesut1088

sayısal ea acil yardım

agalar yarın dilekçe verilecek ve ben sayısal karar vermiştim normalde ama şu an eksiklerim var biyoloji kimya çalışsam yaparım matematiği yaparım herhalde tam emin değilim fiziğim berbat çünkü hiç fiziğe çalışmadım.eğer 9 ve 10.sınıftaki eksikleri kapatıp çalışırsam sayısalda iyi bir sıralama...
  18. özilmesut1088

10.sınıf matematik kanal önerisi

eyüp b için orta üst seviye diyorlar diyorum.ben orta seviyeyim eyüp b bana uyar mı yoksa başka bir şey mi lazım
  19. özilmesut1088

rehber matematik ile olmuyor hocam ya başka bir kanal lazım
  20. özilmesut1088

hocam peki anlatımı hangi seviyeye hitap ediyor?ve çözdüğü soruların derecesi nasıl
Top Bottom