Neler Yeni

sayısal ea acil yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
agalar yarın dilekçe verilecek ve ben sayısal karar vermiştim normalde ama şu an eksiklerim var biyoloji kimya çalışsam yaparım matematiği yaparım herhalde tam emin değilim fiziğim berbat çünkü hiç fiziğe çalışmadım.eğer 9 ve 10.sınıftaki eksikleri kapatıp çalışırsam sayısalda iyi bir sıralama yapar mıyım?yoksa eşit ağırlık mı seçeyim?biraz bilgilendirirseniz sevinirim.

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Eğer iyi çalışırsan halledebilirsin ben sayısaldayım ama gerçekten zor yani çalışmayınca hiç bir şey oturmuyor yerine olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer iyi çalışırsan halledebilirsin ben sayısaldayım ama gerçekten zor yani çalışmayınca hiç bir şey oturmuyor yerine olmuyor.
10.sınıfım şu an geçen senem baya eksik matematikte fizik hiç çalışmadım 9.sınıftan neredeyse hiçbirşey bilmiyorum.çalışırsam yapabilirim diye düşünüyorum ama çok konu eksiğim var ve bu baya moralimi bozuyor bu yüzden de çalışmıyorum.orta seviye için yeterli bir kanal bulup konuyu dinleyip yavaş yavaş da soru düzeyini arttırayım diyorum.eksikleri kapatmak için ne yapmam gerek?

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
10.sınıfım şu an geçen senem baya eksik matematikte fizik hiç çalışmadım 9.sınıftan neredeyse hiçbirşey bilmiyorum.çalışırsam yapabilirim diye düşünüyorum ama çok konu eksiğim var ve bu baya moralimi bozuyor bu yüzden de çalışmıyorum.orta seviye için yeterli bir kanal bulup konuyu dinleyip yavaş yavaş da soru düzeyini arttırayım diyorum.eksikleri kapatmak için ne yapmam gerek?
11 de dershaneye falan gidersin şimdi baştan hocaları dinlemen gerek yt den falan. Birde tavsiyem şu an salma dersleri dinle çok lazım olacak sana o bilgiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11 de dershaneye falan gidersin şimdi baştan hocaları dinlemen gerek yt den falan. Birde tavsiyem şu an salma dersleri dinle çok lazım olacak sana o bilgiler.
hocam ama çok eksiğim var temel olarak

Top Bottom