Arama sonuçları: *

1. A

🔥İndirim DeepCool AG400 Hava Soğutucu 503 TL

i7-10700 İÇİN ALDIM gayet sessiz stok fan resmen bağırıyordu
  2. A

Kuletipi soğutucu nasıl sökülür

işlemci yuvasının oradaki bağlantıları kontrol edin
  3. A

kutusu duruyorsa orada nasıl takıldığının resimli gösterisi var onu kontrol ederk sökebilirsiniz fanın anakarta bağlandıgı kısımda 2 adet vida olması lazım onnları kontrol ettiniz mi ?
  4. A

anakarta bağlantı noktalarında vidalar yok mu ? anakartın arka kısmını da kontrol etmenizi öneririm
  5. A

bana da uçuk geldi ki uçuk stok fan çok da ses çıkarıyordu o sorunum da ortadan kalktı reklam almıyorum satıştan pay da almıyorum :) stok fan ile yaptıgım test maximum sıcaklık 91 derece bu fanla 51 maximum fark ortada çok memnunum
  6. A

Siparişim geldi stock fandan sonra gerçekten ilaç gibi geldi değerleri kendim görmeden inanmıyordumn fakat stok fanıyla 91 DERECE gösteren test bu gün bu fanla birlikte maximum 51 derece gösterdi DEVASA BİR FARK var ortada çok mutluyum şu an :):blobdance::blobdance::blobdance:
  7. A

Yardım KASANIN RGB FANLARI DURMADAN RENK DEĞİŞTİRİYOR YARDIM!

KASAYI MONTAJLADIM FALAN FİLAN DAHA YENİ ANAKART YOLLADIM 1 HAFTA BEKLEDIM ZATEN ÇILDIRMALIK BİR DURUM
  8. A

ben göremedim led tuşu kasada 1676320615 yaptım bu şekilde bağlı ışıklar yanıyor ama çok sık mod değişimi oluyor ışıklarda ve dıkkatımı fazla dagıtıyor bağlantıları yapılı ama kontrol edemıyorum dediğim gibi
  9. A

🔥İndirim Mortal Kombat 11 16 lira

biraz heyecanlanmıştım oysa...
  10. A

Öneri CUSTOM KLAVYE ÖNERİLERİ

Çok heveslendim custom klavye yapmak istiyorum sesi çok tatlı geliyor kulağa bazılarının
  11. A

Çözüldü✓ frisby 500w kasa cızırtı sorunu

yani neleri bağlıcam ki fanlardan 1 tane kablo cıkıyor cıkan kabloları da çoklayıcısına bağladım
  12. A

Pili denedim kumandanın KIZILOTESİ muhabbetı gorunuyor telefon kamerasında ama kasada alıcı yok nereye tutulcak kumanda önpanelde rgb ayarı yok sanırım
  13. A

Çözüldü✓ Oyunlarda mouse takılıyor?

format :)
  14. A

Hangi ekran kartını seçmeliyim arada kaldım bi bakabilirmisiniz

eğer bütçen kısıtlıysa kesinlikle Rx6650xt almanı öneririm.
  15. A

KUMANDASI VAR RGB LER İÇİN NEREYE TUTCAM DA İŞLEYECEK ANLAMADIM HER YERİNE TUTTUM KUMANDAYI DEĞİŞTİREMİYORUM ÇOK SIK RENK DEĞİŞTİRİP DURUYOR GÖZLERİMİ ÇOK YORUYOR DİKKATIMI DAGITIYOR ÜZERİNE BATTANİYE ÖRTCEM AZ KALDI SİNİRDEN
  16. A

RGB OLDUĞU YAZIYOR KUMANDASI VAR BASIYORUM HİÇ BİR ŞEY OLMUYOR
  17. A

aynı sorun bende de var ayrıyetten FANLARIN renkelrını degıstıremıyorum kafayı yicem benım kasa NASIL ÇÖZDÜNÜZ ACABA 1676318245 aynı sorun bende de var ayrıyetten FANLARIN renkelrını degıstıremıyorum kafayı yicem benım kasa NASIL ÇÖZDÜNÜZ ACABA
  18. A

ben siparişi verdim ama KİT falanm ı lazım i7 10700 var bende gıgabyte h410m h anakart var ekstra bişi mi almam lazım montajı için?
  19. A

Siparişi verdim bakalım nasılmış
Top Bottom