Neler Yeni

Yardım KASANIN RGB FANLARI DURMADAN RENK DEĞİŞTİRİYOR YARDIM!

aceNoid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
berkay ballı

FRISBY Mesh Dual-Ring RGB MidT ATX Gaming Kasa fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Mesh Dual-Ring RGB MidT ATX Gaming Kasa en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

FRISBY Mesh Dual-Ring RGB MidT ATX Gaming Kasa fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Mesh Dual-Ring RGB MidT ATX Gaming Kasa en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
www.vatanbilgisayar.com
www.vatanbilgisayar.com
KUMANDASI VAR RGB LER İÇİN NEREYE TUTCAM DA İŞLEYECEK ANLAMADIM HER YERİNE TUTTUM KUMANDAYI DEĞİŞTİREMİYORUM ÇOK SIK RENK DEĞİŞTİRİP DURUYOR GÖZLERİMİ ÇOK YORUYOR DİKKATIMI DAGITIYOR ÜZERİNE BATTANİYE ÖRTCEM AZ KALDI SİNİRDEN

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
KUMANDASI VAR RGB LER İÇİN NEREYE TUTCAM DA İŞLEYECEK ANLAMADIM HER YERİNE TUTTUM KUMANDAYI DEĞİŞTİREMİYORUM ÇOK SIK RENK DEĞİŞTİRİP DURUYOR GÖZLERİMİ ÇOK YORUYOR DİKKATIMI DAGITIYOR ÜZERİNE BATTANİYE ÖRTCEM AZ KALDI SİNİRDEN
pili kontrol et, arasına pilastik koyuyolar pil bitmesin diye varsa sök, olmaz ise kasanın üstündeki küçük düğmeye bas orayada atayabiliyolar rgb tuşunu

aceNoid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
berkay ballı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pili kontrol et, arasına pilastik koyuyolar pil bitmesin diye varsa sök, olmaz ise kasanın üstündeki küçük düğmeye bas orayada atayabiliyolar rgb tuşunu
Pili denedim kumandanın KIZILOTESİ muhabbetı gorunuyor telefon kamerasında ama kasada alıcı yok nereye tutulcak kumanda önpanelde rgb ayarı yok sanırım

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
ahmet ali özmert
kanka kasanın üstünde led tuşu olması lazım orda değiştirmeyi dene

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Pili denedim kumandanın KIZILOTESİ muhabbetı gorunuyor telefon kamerasında ama kasada alıcı yok nereye tutulcak kumanda önpanelde rgb ayarı yok sanırım
kontrolcü kasanın yan kapağında olur kabloların saklandığı yerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunun gibi seninkide.

aceNoid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
berkay ballı
kanka kasanın üstünde led tuşu olması lazım orda değiştirmeyi dene
ben göremedim led tuşu kasada

kontrolcü kasanın yan kapağında olur kabloların saklandığı yerde

bunun gibi seninkide.
yaptım bu şekilde bağlı ışıklar yanıyor ama çok sık mod değişimi oluyor ışıklarda ve dıkkatımı fazla dagıtıyor bağlantıları yapılı ama kontrol edemıyorum dediğim gibi

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
ben göremedim led tuşu kasada

yaptım bu şekilde bağlı ışıklar yanıyor ama çok sık mod değişimi oluyor ışıklarda ve dıkkatımı fazla dagıtıyor bağlantıları yapılı ama kontrol edemıyorum dediğim gibi
garantisi varsa gönder yapacak bişey yok

aceNoid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
berkay ballı
KASAYI MONTAJLADIM FALAN FİLAN DAHA YENİ ANAKART YOLLADIM 1 HAFTA BEKLEDIM ZATEN ÇILDIRMALIK BİR DURUM

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,731
Üyeler
153,752
Son üye
slazer
Top Bottom