Arama sonuçları: *

1. B

ETS 2 NASIL GELİŞMELİYİM

Hocam borca girmeden 90k biriktirdim ilk tırımı alacağım borç almayı biraz daha geliştikten sonra almayı düşünüyorum
  2. B

ETS 2 NASIL GELİŞMELİYİM

Uzun yolu 5 yapmıştım tavsiyeleriniz için hepinize teşekkürler adamsınız
  3. B

ETS 2 NASIL GELİŞMELİYİM

Bende bilmiyorum:)
  4. B

ETS 2 NASIL GELİŞMELİYİM

ETS 2 ye iki aydır oynuyorum henüz bankayla işim olmadı 30k Euro param var nasıl daha hızlı gelişmeliyim kredi almalı mıyım yoksa tek seferliklerden devam edip kendime tır mı almalıyım oyunu bilenler yardımcı olabilir mi?
  5. B

GAMEPASS GEFORCE NOW VE GTA 5

Bilgi yanlışım varmış biraz baktım da GTA V sadece konsol ve bulut için gelmiş PC yi kapsamıyormuş aydınlattığın için teşekkürler
  6. B

GAMEPASS GEFORCE NOW VE GTA 5

GTA 5 Ağustos ayında gamepass e gelmişti, gamepass e gelen oyunlar yavaş yavaş geforce now a da geldiğinden dolayı acaba GTA 5 de gelir mi diye aklıma geldi sizce GTA 5 geforce now a gelir mi?
  7. B

13k civarı max günlük laptop tavsiye

O zaman hocam her cuma gaming gecesi indirimler oluyor orada 5-6k indirim oluyor denk gelirsen oradan al
  8. B

13k civarı max günlük laptop tavsiye

Hocam ikinci el düşünür müsünüz daha iyi laptoplar bulabilirsiniz
  9. B

12-14K ikinci el laptop

İkinci elden 12-14k laptop bakıyorum ne önerirsiniz?
  10. B

BU BİLGİSAYAR NASIL ALINIR MI?

https://www.tebilon.com/amd-5600x-gigabyte-rtx-4070-eagle-oc-b550m-ds3h-xpg-16gb-adata-512gb/ Bu sistem nasıl alınır mı?
  11. B

WİNDOWS 8.1 BAĞLI DEĞİL- HİÇ BAĞLANTI YOK SORUNU

Bilgisayarda Windows 10 dan 8.1 e geçtim fakat bağlantı hatası alıyorum lütfen anlayanlar yardımcı olsun bir gündür bununla uğraşıyorum
  12. B

EN İYİ ARABA SESLERİ HANGİ FORZA HORİZON OYUNUNDA?

2 nin sesleri geçecek oyun yok yazan birkaç kişi görmüştüm ondan sordum 1685391063 Forza demiştim de asetto Corsa da bir seçenek
  13. B

EN İYİ ARABA SESLERİ HANGİ FORZA HORİZON OYUNUNDA?

Sizce hangi forza horizon oyununun araba sesleri daha iyi? Neden?
  14. B

PES 21 GTA 5 İNTERNET OLMADAN OYNAMAK MÜMKÜN MÜ

İşte aradığım cevap buydu teşekkürler
  15. B

PES 21 GTA 5 İNTERNET OLMADAN OYNAMAK MÜMKÜN MÜ

İnternette ikinci elden banlı bir Xbox one s buldum sadece CD ile çalıyor onu aldığım zaman pes 21 tek başıma mı oynarım yoksa ikinci bir kolla arkadaşımla da oynamak mümkün mü ve GTA 5 internetsiz story mode oynayabilir miyim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  16. B

MAFIA VS MAFIA 2 HANGİSİ

Sizce hangi mafia oyununun hikayesi, oynanışı size göre daha güzeldi merak ediyorum mafia 1 mi 2 mi? (Definitive edition)
  17. B

Neden Soğuk su iç deriz?

Kötü bir olay yaşayan sonrada iş işten geçmiş olunca neden soğuk su iç deriz?(soru tuvalette aklıma geldi)
  18. B

Sigara kullanma ve zarar verme

Zaten ameliyatta yakın, yaşında küçük hiç bulaşma o işlere o zehire vereceğin parayla git tavuk dürüm ye daha fazla faydası olur.
  19. B

XBOX ONE ALINIR MI KISA SÜRELİK

Hocam alacağım zaman sana yazarım iyi akşamlar
  20. B

XBOX ONE ALINIR MI KISA SÜRELİK

Hocam Xbox one kaça satıyorsun 1679596397 Ya rdr2 GTA falan oynamayı etkileyecek derecede kasar mı Xbox one?
Top Bottom