Arama sonuçları: *

• Users: ALRES
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Steelseries alıcı kayboldu

Steelseries Arctis 1 Wireless kulaklığımın alıcısını kaybettim ne yapmalıyım
  2. A

Mikrofonum sesimi algılamıyor

Dün akşam arkadaşlarımla oyun oynamaya kalktığımızda fark ettim ki benim sesim onlara gitmiyor. Anlık bir sorun olduğunu düşünüp pek ilgilenmedim ve telefondan konuştum ama bu akşam mikrofonu test ettiğimde sesimi algılamadığını fark ettim. driverları kontrol ettim ve günceldiler. Ayarları da...
  3. A

Notebook temizliği için tavsiye

Arkadaşlar Gamegaraj Tracer 7t-144 model bir notebookum var ve alalı neredeyse 1 sene oldu. Şimdiye kadar bilgisayara bir iç temizlik yapmadık. Senede 1 kez temizleyin dedikleri için temizlemek istiyorum fakat kendim yapmaktan korkuyorum. Youtubeda videolar var fakat yine de yanlış bir şey yapıp...
  4. A

1000 TL'ye kadar kulaküstü kulaklık önerisi

Kulakiçi kulaklıklar genel olarak kulaklarımı acıtıyor veya yeterince iyi oturmuyor bu sebeple kulaküstü bir kulaklık almak istiyorum. Almışken fena olmayan bir model alıp uzunca bir süre kullanmak istiyorum. 1000 TL'ye kadar her fiyatta kulaklık önerisine açığım. Normalde Arctis 3 veya Cloud 2...
  5. A

Notebook içinde bulunan ssd'den farklı markada bir ssd takılabilir mi?

Arkadaşlar ben gamegaraj tracer 7t-144 modeli bilgisayarını aldım. Gayet memnunum ama 500 gb bazen beni zorluyor. İleride bir ssd daha takmak istiyorum. Takacağım ssd'nin farklı marka ve modelde olması ve farklı depolama alanına sahip olması sorun çıkartır mı?
  6. A

Kmspico kurulu bilgisayara nasıl format atmam gerekir

Arkadaşlar geçen sene yeni bir bilgisayar aldım ve bazı tanıdıkların lafıyla windows key satın almayıp bir bilgisayarcıya götürdüm. Windows için kmspico kullanmış. Bu programı kullanırken bilgisayara virüs sokmuş olmasından birazcık korkuyorum bu yüzden format atmak istiyorum ama windowsun...
  7. A

1000 TL altında kablosuz kulaklık önerisi

Arkadaşlar yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem 1000 TL, ilk tercihim kablosuz olmasıdır fakat kablolu model önerilerine de açığım.
  8. A

Dark souls prepare to die edition açılmıyor

Arkadaşlar dark souls prepare to die edition aldım fakat kısayola çift tıklıyorum açılmıyor. Değişik bir şeyler denedim tık yok kısayola çift tıklıyorum herhangi bir hareket olmuyor.
  9. A

Varsayılan ekran kartını değiştiremiyorum

Arkadaşlar yakın zamanda üniversite sebebiyle bir laptop almıştım ve çok yavaştı. Ayrıca oyunlarda vs. çok kötü performans veriyordu bunun sebebi ekran kartı olarak amdnin grapics ekran kartını kullanmasıymış baya bir araştırdım ama değiştirmenin bir yolunu bulamadım lütfen adım adım anlaşılır...
  10. A

Şarj kablosunda nelere dikkat etmeliyim?

Arkadaşlar ben telefon olarak bir p30 kullanıcısıyım ve şarj aketim birazcık güçlü bir şarj aleti. Bugün şarj kablosunun yıprandığını fark ettim. Her kablo şarj aletini tam potansiyelinde kullanmamı sağlayamıyor. Alacağım kabloda nelere dikkat etmeliyim? Kablo türü type-c.
  11. A

Ekran kartı algılanmıyor

Arkadaşlar kısa zaman önce üniversite dolayısıyla bir laptop aldık. Laptopun içinde amd radeon r8 m535dx ekran kartı var fakat oyunlarda çok kötü performans alıyorum. Google'a ekran kartının ismini yazınca bile aynı sorunu yaşan bir ton insanla karşılaştım. Nasıl çözebileceğimi bilen var mı...
  12. A

Televizyon monitör olarak kullanılır mı?

Arkadaşlar ben bir bilgisayar aldım fakat monitörü daha almadım. Acaba ben depoda duran televizyonumu monitör olarak kullanabilir miyim? İleride bana dorun çıkarır mı?
  13. A

100 ile 250 TL arası gamepad öneri

Arkadaşlar kendime yeni bir gamepad almayı düşünüyorum 100 ile 250 TL arası gamepad önerirseniz sevinirim.
  14. A

Rtx laptop önerisi

Rtx ekran kartlı olabildiğince uygun fiyatlı laptop önerirseniz sevinirim.
  15. A

TTNET 12 mbps tarifeden sabit 3.5 mbps hız alıyorum

Bu sene TTNET kullanmaya başladık çünkü dsmarttan memnun değildik ayrıca çevremizdeki kişiler ttnet öneriyordu. Bizde en büyük internet sağlayıcılarından birisi ttnet diyerek ttnet kullanmaya başladık. En başta anlaşma yapılırken 12 mbps internet hızı için anlaştık hatta o sırada kullandığımız...
  16. A

Gta 5 ekran kartıyla ilgili sorun

Daha yeni epic gamesten gta 5 aldım ve indirdim indirince ilk işim grafik ayarlarına girmek oldu girdiğimde geforce 820m 2gb ekran kartı kullanmama rağmen 1 gb kullanabiliyordum nasıl çözerim
  17. A

Ekran kartım gta 5te tam performasla çalışmıyor

Ben daha yeni epic gamesten gta5 indirdim ve oynamak için oyuna girdim grafik ayarlarına girdiğimde geforce 820m 2gb ekran kartı kullanmama rağmen 2 gb değil 1 gb görünüyordu ne yapmalıyım
  18. A

Assassin's creed 2 windows 10 kasma sorunu

Başlıktada belirttiğim gibi oyunda windows 10 a olan bir uyumsuzluk var bu yüzdende oyun sürekli kasıyor ne yapabilirim yardımcı olun.
  19. A

Rdr2 60 fps orta grafikkerde oynatabilecek pc önerisi 6000 TL'ye kadar uygundur azıcık geçsede sıkıntı olmazı

Rdr 2 60 fps oynatabilecek masaüstü veya laptop olabilir pc önerin.
  20. A

Yüksek gb li dosyalar yavaş iniyor

Ben türk telekomun 12 mgbt lik internetini kullanıyorum ve bilgisayarımda 1-2 gb lik dosyalar inerken gayet iyi bir hızda iniyor fakat 5-6 gb lik dosyalarda indirme hızı 10da 1ine düşüyor bilen varsa yardım etsin
Top Bottom