Arama sonuçları: *

1. H

Bu prizi yaptirabilir miyim

Hiç bir sıkıntı olmaz aynı şekilde bağlantılarını yapacak zaten
  2. H

Bu prizi yaptirabilir miyim

Knk çok fazla bir şey almaz o fişi kesecek yeni fiş takacak 50₺ maksimum o bile fazla bence
  3. H

NOKİA G240W C Modem e 2.BİR MODEM BAĞLAMA

Selamın aleyküm elimde fazladan asus marka bir modemim var internet evin bazı yerlerinde çekmediği için NOKİA G240w c fiber modemine 2. Bir modem bağlamak istiyorum araştırdım ama bulamadım Asus marka modemimi fabrikada istediğim şekilde ayarladım istediğim şey ise Router oluyor heralde 2modem...
  4. H

KULAKLIK ÖNERİSİ 2500₺ Kadar

Çok sağol teşekkür ederim
  5. H

KULAKLIK ÖNERİSİ 2500₺ Kadar

2.500₺ Bandında PC için kulaklık arıyorum aklımda hyprex cloud 2 var siz ne önerirsiniz Wireless de olur farketmez @pr0phet @HacıSOFU @James Gg
  6. H

300tl AMD işlemci soğutucu önerisi.

Sağol knk benide bilgilendiridiğin için ben oyle biliyordum çünkü ben aldığım zaman kutusuz olarak aldım sadece işlemci gelmişti senin dediğini bilmiyordum pekte arastirmamistim
  7. H

Geliyor knk kutulu alırsan . kutusuz alırsan dedigim gibi sadece işlemci
  8. H

Gelmiyor knk sadece işlemciyi yolluyorlar
  9. H

280hz monitor tavsiyesi

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-rog-strix-xg249cm-23-8-1-ms-full-hd-freesync-type-c-led-ips-oyuncu-u-fiyati,262001427.html?gclid=CjwKCAiA3pugBhAwEiwAWFzwdW3zXURtcPLvxDO65sbNxOY6p6XXR-838C2c6WT90WDgTdL26QYvHxoCc54QAvD_BwE Knk ben bunu aldım güzel memnunum da ama 270hz yazdığına bakma...
  10. H

NZXT Kraken 120 RGB 120mm nasıldır?

Knk alırken dikkat et Z olanları nda lcd ekran olması lazım X olanlarında sadece düz nzxt yazıyor
  11. H

MSI MAG CORELIQUID C240 VS Lian Li GALAHAD 360 White

Knk MSI al üstten daha performanslı olur bence
  12. H

Elektronik sigara / parçaları nerden alınabilir?

İstanbul da DOĞU BANK diye bir yer var knk orada satılıyor
  13. H

20000tlm var sadece kasa acil

Knk bence işlemci yi yükselte bilirsen olur birde sıvı soğutma ekle 😍😍 Ama böylede güzel alırsan şimdiden hayırlı olsun
  14. H

Top seviye am4 vs giriş seviye am5

BRO bence ddr4 güzel bir şey topla bende ddr5 yerine ddr4 sistem topladım RYZEN 7 5800X+ RTX 4070Tİ LI BANA KASA SADECE 42K YA MAAL OLDU PARÇALARIMDA ŞUNLAR RYZEN 7 5800X MSI RTX 4070Tİ GAMİNG TRIO X NZXT KRAKEN X53 240MM ASUS TUF B550 PLUS WIFI II CORSAİR CX750 F RGB SAMSUNG 1TB 970 EVO PLUS...
  15. H

DDR5 bu sistem alınır mı

knk ben yakın zamanda amd r7 5800x ve msi rtx 4070 ti gaming x trio lu sistem topladım da bence dd5 biraz gereksiz onun yerine dd4 güzel bir sistem topla bence
  16. H

Sizce hangi monitörü almalıyım ?

Knk bence al ben tavsiye ederim ama sadece hdmı kablosu typ-c bir de adını bilmediğim bir kablo çıktı knk ama ekran karti için 1 tane çıktı oda hdmı kablosu zatne
  17. H

Sizce hangi monitörü almalıyım ?

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-rog-strix-xg249cm-23-8-1-ms-full-hd-freesync-type-c-led-ips-oyuncu-u-fiyati,262001427.html Knk ben de yeni aldım güzel 270 Hz yazdığına bakma 240hz overclockla 270 Hz oluyor heralde o tarz bir şeyler yaziyor
  18. H

Tuf B550M-plus vs Tuf B550M-E

Knk o vardı statik poşeti falan wifi anteni de oluyordu içinde o çıkmadı söyledik de ilgilenmediler 1677311160 Knk bence değmez de sana kalmış bir şey
  19. H

Tuf B550M-plus vs Tuf B550M-E

Knk sana bir şey diyeceğim sinerjiden kesinlikle malzeme alma ben Asus tuf b550m plus wifi II modelini aldım anakart kutusu açik geldi gelmsi sıkınti değilde içinden eksik parça çıktı sinerji bilgisayarı aradık mailde attık adamlar ilgilenmedi sinerjiden kesinlikle malzeme alma
Top Bottom