Arama sonuçları: *

1. U

30.000 BÜTÇELİ LAPTOP ÖNERİSİ... (MacBook aldım iade etmeli miyim?)

hocam çok teşekkür ederim değerli görüş ve önerileriniz için. Bir çok etken sebep oldu bunu almama ama laptop piyasasını bilmediğim için yazmaya karar verdim (Masaüstü hakkında az biraz bilgim var.). Oyundan çok kariyer odaklı düşündüğüm için aldım ve uzun ömürlü olması için. tekrardan teşekkür...
  2. U

Çok teşekkür ederim düşünceleriniz için. Değiştirme konusunda kararsızdım yüzde doksan okul ve iş hayatı üzerinde kullanacağım bir notebook bakıyordum. Monster Huma serisi ile bu arasında kaldım ama onun şekli ve görünüşü bana hitap etmedi. Pil konusunda hayretler içerisindeyim. iPhone'da çok...
  3. U

Batarya ömrü biraz uzun olmalı şarja bağlı kalmamalıyım. Genelde online ders ve yargıtay kararları için. Oyun konusunda Macbook oynamayacak olsam bile kafamı kurcalıyor.
  4. U

M2 işlemcili kullanıyorum memnunum ama daha iyi fiyat performans ürünü vardır belki diye sordum. Yanıtınız için teşekkür ederim düşüneceğim.
  5. U

Arkadaşlar Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Gelecekte de uzun süre kullanmak için laptop'a ihtiyacım var. Öğrenci indirimiyle beraber 27500₺'ye Apple MacBook Air 256gb ssd cihazını aldım. Hafıza yönünden korkuyorum. Oyun laptop'u yapmak istemiyorum ama arada oynar mıyım bilmiyorum.(Şuan oyun...
Top Bottom