Arama sonuçları: *

1. F

Bu laptop ne kadar eder?

laptopumu satıp monitör almayı düşünüyorum ayni modelde fazla satan bulamadım 5000tlye koydum sizce makul mu?
  2. F

YouTube filim izlemek için PC tavsiye

ikinci el bi laptop alman daha mantıklı olur
  3. F

2. El Sistem önerisi- Bütçe 10k

2.el bilgisayardan geçen sene başı ağrımış birisi olarak bence sıfır al dostum
  4. F

gaming.gen.tr'ye güvenebilir miyim?

malesef uzağım baya
  5. F

gaming.gen.tr'ye güvenebilir miyim?

burdan bi hazır sistem beğendim almayı düşünüyorum ama site hakkında olumsuz şikayetler var, kargo hasarı, ilgisizlik, sıfır parça kullanmamak hadi bunları geçtim iade durumunda faturada ekran kartını çok daha ucuza gösterip bu fiyatı vermeye çalışmaları bu düpedüz işgüzarlık bu yüzden alasım...
  6. F

13k sistem önerisi..

ilk defa sıfır pc alıcam bugüne kadar ikinci el laptoplar ile idare ettim hep, amd ekran kartı ile sorun yaşama riskim varsa 15-20fps az alırım kafam rahat olur, siz de kafanızın rahat olması taraftarıysanız bence nvidia alın
  7. F

13k sistem önerisi..

onu alacaktım kaçırdım malesef başta amd düşünüyordum ama wattman problemi beni soğuttu açıkçası performans açısından rx6650xt sistemler daha iyi ama ben şansa bırakmayıp rtx3060lı sistem bekliyorum
  8. F

13k sistem önerisi..

fiyatı ne kadar olacak gaming gene gelecek olan pcnin
  9. F

13k hazır sistem önerisi önerisi

ben de sistem almayı düşünüyorum ondan sordum. yalnız ben amd ekran kartlarından çekiniyorum wattman hatasından dolayı sizce rx6650xt'li sistemi mi alıyım yoksa rtx3060lı bir sistemin çıkmasını mı bekleyim?
  10. F

13k hazır sistem önerisi önerisi

550w psu yetecek mi peki?
  11. F

İki sistem arasında kaldım

evet wattman konusu benim moralimi aşırı bozabilir ben alayım kafam rahat olsun diye düşünüyorum rtx3060'a yöneliceğim peki gaming gentr de indirim olur mu tam bilmiyorum o siteyi yoksa hemen alayim mi
  12. F

o sistemde sapphire rx6700 vardı galiba bu asus rx6600 wattman için fark olmaz mı sonucta baska markalar
  13. F

evet ona da baktım bu sistem 11.600e gelecek bana 6600 yerine 3060 kullanmak için 1400tl daha verilir mi ? monitor de almam lazım çünkü
  14. F

yakın zamanda degiştirmeyi düşünmüyorum, peki i3 sistemdeki anakart ve ssd için yorumunuz nedir
  15. F

İkisi de aynı fiyat (12k) oyun oynamak için alacağım hangisi daha iyi? Sistemlerdeki parçaları tümüyle değerlendirerek yorum yaparsanız sevinirim teşekkürler.
Top Bottom