Neler Yeni

gaming.gen.tr'ye güvenebilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
burdan bi hazır sistem beğendim almayı düşünüyorum ama site hakkında olumsuz şikayetler var, kargo hasarı, ilgisizlik, sıfır parça kullanmamak hadi bunları geçtim iade durumunda faturada ekran kartını çok daha ucuza gösterip bu fiyatı vermeye çalışmaları bu düpedüz işgüzarlık bu yüzden alasım gelmiyor güvenemiyorum

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Emre
Geçen sene mağazadan tn3 satın aldım ben pazartesi akşamı 18 bin tl havale 4 bin tl nakit verdim. Perşembe günü Öğleden sonra sistemim hazırdı. Cuma günü sabahtan gidip aldım. 3 aydır kullanıyorum şu an bilgisayarımı çok şükür bir sıkıntı yaşamadım.

Emrullah9

80+
hocam şikayetlere bakılırsa hiç bir yerden alışveriş yapmamamız gerek. sorun yaşamayan kişiler de var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Güney
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik ürünler.oyun konsolları vb
Instagram
mkayraguney
İmkanınız varsa Ümraniye'de şubesi var mağazadan gidip alın sıkıntı yaşamazsınız daha önce monitör almıştım.

Onur052

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Onur
3 günde sistem elime ulaştı bunlardan hızlısıningormedim

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Mustafa Polat
burdan bi hazır sistem beğendim almayı düşünüyorum ama site hakkında olumsuz şikayetler var, kargo hasarı, ilgisizlik, sıfır parça kullanmamak hadi bunları geçtim iade durumunda faturada ekran kartını çok daha ucuza gösterip bu fiyatı vermeye çalışmaları bu düpedüz işgüzarlık bu yüzden alasım gelmiyor güvenemiyorum
Uzun lafın kısası her siteyle sorun yaşayanlar olduğu gibi gaming.gen ile de var. Yani incehesap'tan gamegaraj'dan itopya'dan bir farkı yok öyle söyleyeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,157
Üyeler
154,704
Son üye
Shadow JQ
Top Bottom