Arama sonuçları: *

• Users: Esca
  • Order by date
  1. Esca

Çözüldü✓ az ram kullanım sorunu

1. ram başarıyla test edildi 2. de bu hatayı veriyor garantiye göndericem mecbur yardımın için teşekürler
  2. Esca

tek ram test ederken 2. sırayamı takılmalı 4 slot var
  3. Esca

testi yaparken mavi ekran yedim :(
  4. Esca

merhaba dostlar, 2 3 gün önce mavi ekran yedim oyuna girdikten sonra az ram kullandığını farkettim normalde 30 gb üstü ram yiyen oyun 24.4 gb ram ı hiç geçmez oldu oyun performansını da etkiliyor, ram kısıtlıyan herhangi bir şey varmı ayarlar felanmı bozuldu acaba
  5. Esca

Ryzen 7600'den Ryzen 7800x3D Modeline geçmeye değer mi?

ekran kartı kullanan oyularda fazla bi fps artışı olmaz fakat oyun işlemci kullanıyorsa çok fazla fps artışı olur, bende 5800x3d ve 7900xtx var starcitizende 70 80 fps alıyorum arkadaşıma daha yeni 7800x3d 7800xt aldık 110 120 fps alıyor, ama dying light 2 de ben 130 140 fps alıyorum arkadaşım...
  6. Esca

Rainbow Six mi Doom Eternal mı Forza 4 mü ?

r6 başlamadan önce oyunu öğrenmen gerek yoksa bu nasıl oyun lan deyip silersin, millet bordo bereli gibi
  7. Esca

çok fazla drop yiyorum

sistem güç yönetimminden yüksek performans yada nihai performansa çek dene, disk sağlını kontrol et cristaldisk diye bi uygulama var oradan bakabilirsin, bide oynadığın oyun valorantmı
  8. Esca

çok fazla drop yiyorum

oyunda ping değerine bak 150 üstü lag yapar drop gibi görünebilir, bide kablo al alabiliyorsan bilgisayar ile modem arasına çek wifi sağlıklı olmaz oyun için, cat6 kablo alsan yeterli
  9. Esca

çok fazla drop yiyorum

aga müneccin değiliz biz yazsana sistem bilgilerini, kaç p monitör kullandığını, hangi oyunda yediğini
  10. Esca

Bu sistemde dar boğaz olur mu?

650w çok rahat yeterli imzamdaki sistem şuana kadar 600w geçmedi
  11. Esca

7800x3d sıcaklık değerleri

boşta düşük derecede çalışmasını istiyosan oyun felan oynamıyorken güç planından tasarruf modunu seç
  12. Esca

İŞLEMCİ SEÇİMİ HAKKINDA KARASIZLIK

7800x3d oyun performansı konusunda abilerini bile tokatlıyor
  13. Esca

Çözüldü✓ Oyunda Düşük Fps Alıyorum Makina Canavar Ama

14700kf ve 4070 de nasıl normal olabilir en az 500 fps alması gerek
  14. Esca

Görüntü ve ses 1 saniyeliğine takılıyor

sistem özelliklerini yazman gerek
  15. Esca

Çözüldü✓ yeni monitör aldık oyunlara girince donuyor

bilgisayarıda yeni aldık eski monitörü takınca sorun olmuyor
  16. Esca

Çözüldü✓ yeni monitör aldık oyunlara girince donuyor

merhaba arkadaşıma samsung g9 neo aldık oyuna tıklayınca yükleme ekranında donuyor discordda yayın bile açamıyor bi işlem yapmak istediğinde pc donuyor eski monitöründe sorun olmuyor
  17. Esca

Discord sunucuma giren ve çıkanları nasıl görebilirim

discord sunucuma giren ve çıkanları gösteren kanal nasıl açarım
  18. Esca

Yardım Bu işlemci bu anakarta olurmu ? acilll

düzelttim
  19. Esca

Yardım Bu işlemci bu anakarta olurmu ? acilll

https://www.gaming.gen.tr/urun/330060/asus-prime-a620m-k-6400mhz-oc-ddr5-soket-am5-m-2-hdmi-vga-matx-anakart/ anakart bu https://www.gaming.gen.tr/urun/360524/amd-ryzen-7-7800x3d-tray-5-0ghz-8-cekirdek-96mb-onbellek-soket-am5-islemci/ işlemcde bu...
  20. Esca

Palword daha uygun nasıl alınır?

xbox dan oyna zaten en fazla 1 hafta oynarsın sonra üyeliği iptal et para idesi yapıyolar
Top Bottom