Arama sonuçları: *

1. X

Oyuncuların hassasiyeti düşük olupda nasıl biranda dönebiliyorlar

https://www.trendyol.com/steelseries/qck-large-gaming-mousepad-oyun-sensorleri-icin-optimize-edilmistir-p-3810643?boutiqueId=61&merchantId=107468&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.46.5
  2. X

Mizar MZ60 vs Durgod Venus

Önerin için teşekkür ederim.
  3. X

düşük sensivity ile oynamak istiyorsan en az M hatta Large bir mouse pad lazım küçük dönüşleri zaten bilekten yapıcaksın düşük sensivity de olsa ama arkanı dönmek istediğinde mecburen koldan savurman gerekecek seçim senin.
  4. X

Rahat ettiğin ayar en iyisidir başkalarının düşük sens oynamasına fazla takılma ama sen de ben illa ki düşüreceğim sensimi diyorsan kademeli şekilde düşürebilirsin şu an ben cs go'da 400 dpı 2 sens oynuyorum masa boyu mouse pad kullanıyorum ve dönmek için baya çevirmem gerekiyor bilekten...
  5. X

Mizar MZ60 vs Durgod Venus

Herkese merhaba, 2 klavye arasında kaldım. Sizce hangisi alınmalı? 1. Klavye - Mizar MZ60 luna - Blue Switch veya Yellow Switch. 2. Klavye - Durgod Yenus kahverengi Switch Not: Ürünlerin ikisi de sıfır 800 TL'ye alacağım.
  6. X

Kule tipi fan önerisi i5 11400f

Benim fikrimce 214xt kalitesiz markası belli olmayan ucuz sıvı soğutuculardan daha iyidir sıvı soğutucu alınacaksa güzelinden alınmalı ki performans sağlasın ama bu kule tipi fanın hem ömrü uzun olacaktır hemde yeterli performansı sağlayacaktır. yine de teşekkür ederim fikirleriniz için sıvı...
  7. X

Önerileriniz için çok teşekkür ederim sanırım tercihim 214 xt olacak sağolun varolun
  8. X

60 65 derece de benim için gayet yeterli kule tipi sonuçta çok beklentiye girmiyorum ama ben de 50 55 arası olacağını düşünüyorum ısının
  9. X

Şu an onlara giremem malesef elimdeki kasa bu 600TL max bütçe var kule tipi fan düşünüyorum yük altında 80 derecelerde şu an işlemci stok fan ama kule tipi fanda 65 derece de yeterli benim için 1678015317 600Tl 1678015345 Eldeki malzeme bu hocam malesef :(
  10. X

Merhaba kule tipi fan önerisi verir misiniz işlemci i5 11400f kasa linkini bırakıyorum https://www.gaming.gen.tr/urun/2464/corsair-carbide-spec-delta-rgb-650w-80-guc-kaynagi-temperli-cam-usb-3-0-mid-tower-kasa/?ref=akakce&v=1.54.1
  11. X

X.M.P Açtıktan sonra oyuna girince reset atıyor

Akşam eve geçince test edicem ve asusa yazmıştım şöyle bir mail geldi ama hiçbir şey anlamadım
  12. X

1.38v voltaj ile denedim oyundan atıp ekran kartı çöktü uyarısı verdi yine ram sebepli uyarı asus desteğe mail attım bakalım onlar ne diyecek duruma göre deneme yanılma yapmaya devam edicem
  13. X

Hocam anakart overcloksuz desteği 2933 mhz el ile o değere yükselttiğimde yine aynı sorunu yaşıyorum ama normal şartlarda x.m.p açınca voltajı da kendisi ayarlıyor diye biliyorum tam emin değilim x.m.p de hatasız 3200 e oto o.c yapması gerekmiyor mu ?
  14. X

Bios güncellemesini yaptım güncel versiyon 1603 son versiyonu yerlerini değiştirmeyi denicem olmazsa gece memtest86 ile teste bırakmayı düşünüyorum
  15. X

Zaten 2 slot var maximum
  16. X

Eve geçince deneyip dönüş yapıcam
  17. X

Merhaba, Anakart Asus Prime H510M-E modeli Bios sürümü 1603 son sürüm güncelli işlemci i5 11400f ekran kartı rtx 3060 inno3d ramler 8x2 Corsair Vengeance Lpx cmk8gx4m1e3200c16 2133mhz den yukarı çektiğimde 2 3 dakika oyun oynadıktan sonra reset atıyor veya mavi ekran veriyor x.m.p açmadığımda...
Top Bottom