Arama sonuçları: *

1. YouTube:EditzTR

Monitör'de desteklenmeyen çöznürlükler hatası - 1080p yerine max 2560-1600 var

Monitör VGA kablo ile bağlı, monitörüm'de hdmi kablo girişi yok malesef, dönüştürücü alsam düzelir mi, DVI-VGA
  2. YouTube:EditzTR

Monitör'de desteklenmeyen çöznürlükler hatası - 1080p yerine max 2560-1600 var

Merhaba, bir keresinde bilgisayar açıkken vga kablosunu çıkartıp tekrar takmıştım ve taktıktan sonra Windows monitörümu algılamamaya başladı, daha sonra çöznürlüklere baktığımda, monitörümün desteklemediği çözünürlükler belirmişti. 1080p üstünde bir çözünürlük seçtiğimde "Out of range" hatası...
  3. YouTube:EditzTR

sistemim ideal mi sizce öneriniz var mı?

Süper bir sistem hayırlı olsun
  4. YouTube:EditzTR

Ryzen 3 2200g kaç çekirdekli?

Hayır tek 4 çekirdek var ve 4 sanal çekirdek var bunlar ayrı
  5. YouTube:EditzTR

GTX750 VE İ5 760

GTX 750 Ti al besler
  6. YouTube:EditzTR

Win 10 yükseltme ve geri dönme

Windows 10,Windows 8.1’e göre daha hızlıdır değiştirmeni tavsiye ederim,windows 10 microsoftun sitesinde bedava olarak indirebilirsin kod falan aramıyor
  7. YouTube:EditzTR

RX 570 önerisi

Asus Rx570 ROG STRİX alabilirsin
  8. YouTube:EditzTR

Bu bilgisayar nasıldır nasıl geliştirme yapılabilir

Ryzen 7‘yle değiştirebilirsin ama şimdiki işlmecinde çok işini görücek.
  9. YouTube:EditzTR

GameOverlayUI.exe Nedir?

https://www.file.net/process/gameoverlayui.exe.html Burada bir çeşit virüs olabileceğini söylüyor
  10. YouTube:EditzTR

Bu bilgisayar nasıldır nasıl geliştirme yapılabilir

Suüer bilgisayar 8GB ram ekleyebilirsin birde 7. Nesıl ryzen’a geçiş yapabilirsin
  11. YouTube:EditzTR

Ekran donuyor reset atıyorum

Ssd’nin sağlığı ne durumda olduğunu bakman gerek bu video işine yarayabilir,sürücelir güncel mi diye kontrol et ama dediğim gibi sisteminde herhangi bir yazılım işlmecini kullanıyor olabilir ve bu oyunlarda takılmalar yaratabilir
  12. YouTube:EditzTR

Ramleri kontrol et eğer ramlerde sorun yoksa,işletim sisteminde herhangi bir yazılım işlmeciyi çok fazla kullanıyor olabilir onu kapat,birde sisteminin özellikler nedir?
  13. YouTube:EditzTR

Hard disk kullanıyorsan bad sector olabilme durumu vardır,test etmelisin
  14. YouTube:EditzTR

Yardım Laptop Kapanma Sorunu Ve Sıfırlanma

Eğer flash belleğin varsa WinToFlash yada rufus indir,windows 10 kullanıyorsan microsoftun sitedindr bedava olarak indirebilirsin,flaş belleğe nasıl koyacağını bilmiyorsan youtube ta bir sürü video var izlemeni tavsiye ederim.
  15. YouTube:EditzTR

Onu flash bellekle denemen lazım,windows üzerinden yaptığın için olmuyodur
  16. YouTube:EditzTR

Temizlemeyi dene,eğer yine kapanıyorsa donansımsal bir sorun vardır,formatı flaş bellekle mi atmaya çalıştın yoksa direk olarak windows üzerinden mi?
  17. YouTube:EditzTR

Format atmayı dene
  18. YouTube:EditzTR

İşletim Sistemi Önerisi

Eğer oyun oynamayacaksan Hackintosh kurabilirsin daha fazla detay için osxinfo sayfasında makale var ordan okuyabilirsin,illa windows dersen bu sistem windows 10 yapmanı tavsiye ederim
Top Bottom