Arama sonuçları: *

• Users: Jann
  • Order by date
  1. J

Laptop da Dışarıdan Monitör Kullanma

Eyw
  2. J

Laptop da Dışarıdan Monitör Kullanma

Arkadaşlar merhaba ben laptop kullanıyorum oyunları laptop dan oynuyorum ama ekranın hem çözünürlüğü düşük hem de 60 hz ve ms i yüksek dışarıdan 144 hz 1 ms bir monitör alıp onda kullanayım diyorum laptop un hdmı çıkışı var.Tavsiyeleriniz neler?
  3. J

cs go dan durup dururken atması çözüm

Ram in boyutu ne kadar belki ram dolunca ramı rahatlarmak için pc otomatik yapıyor
  4. J

cs go dan durup dururken atması çözüm

Dosya bütünlüğünü doğrula
  5. J

Yardım Acer Aspire 5755G Çok Isınıyor Ne Yapmalıyım

Benimde laptop çok ısınıyor inca nın 6 fanlı laptop soğutucusunu kullanıyorum iş görüyor ama tozdan fanları tıkanmış olabilir ya da pc nin yapabileceğinden fazlasını yaptırmaya çalışıyorsun yani zorluyorsun
  6. J

Bilgisayar toplarken bütçeme göre hangi ekran kartlarını tercih etmeliyim

Bro hazır toplanmışları tercih etmelisin bence,kendin toplamaktansa
  7. J

BANNERLORD HATA

Bro kusura bakma muhtemelen oyunun korsan olmasından kaynaklı bu durum
  8. J

Amazon'dan Alışveriş Yapılır mı

Amazon.com dan siparişlerin çoğu Türkiye'ye ulaşır ama .de gibi Almanya'nın amazonundan alışveriş yapmaya kalkışırsan alışveriş yapamayabilirsin.Ayrıca kargo şirketleri çalışıyor diye biliyorum.
  9. J

Ramimi Değiştirmeli Miyim?

Mhz düşükmüş 3000 olsaydı bi 16 daha al 32 yap derdim ama satıp en az 3000 mhz çift kanal 8×2 iyi olur.Faydasını görürsün fps de oyunlarda 7-8 fps artar
  10. J

6500TL Laptop Tavsiyesi Yapabilirmisiniz

https://www.gamegaraj.com/blaster-5tn/. Buna bi bakmalısın pc hocası inceledi ayrıca yeni açılan ve fiyatları uygun olan bi şirket ama hiçbir zaman masaüstü pc performansı vermez bu fiyatlarda
  11. J

Cs Go Hata Veriyor

Steam bi sebepten dolayı bilgisayar dosyalarına ulaşamıyor olabilir o yüzden vac sistemi işini yapamıyor Steam i yeniden kurmayı denemelisin bence oyunla ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Top Bottom