Arama sonuçları: *

1. B

240 hz monitör ne almalıyım

arkadaşlar öncelikle merhaba şimdi 240 hz almayı düşünüyorum tn panele param yetmiyor, ve iki seçeneğim kalıyor ıps ve va, düşük hz olsaydı va tercih ederdim ancak 240 hz düşündüğüm için kafam bulandı 240 hz monitörde va ve ıps arasında ne kadar fark olur benim iç.in önemli olann gecikme...
  2. B

Valorant mermiler işlemiyor

YOk hocam ping falan değil bende ki videolar da 2 3 tane mermi bildiğin adamın kafasından sekiyo yada içinden geçiyo falan, ve nadiren yaşasam tamam dicem ama her oyunda yaşıyorum
  3. B

Valorant mermiler işlemiyor

BU videoda adamın saçına gidiyo diyenler olucaktır, ben örnek olsun diye bu videoyu koydum, yoksa daga beterlerini de yaşıyorum yıllardır bu sorunu yaşıyorum ve değiştirmediğim parça kablo kalmadı, ram ve güç kaynağı dışında. bir kaç ay önce işlemci ile anakartımı değiştirdim sorun kalktı...
  4. B

Yardım valorant mermi işlememe sorunu

Reis merhaba yıllardır bu sorunu yaşıyorum ve değiştirmediğim parça kablo kalmadı, ram ve güç kaynağı dışında bir kaç ay önce işlemci ile anakartımı değiştirdim sorun kalktı diye düşünmüştüm ancak 1 ay öncesine kadar mavi ekran yemeye başladı ve bu sorun tekrar belirdi immo 2 valo nasıl oynanır...
  5. B

Anakart alıcam öneri

Merhaba b550 anakart alıcam bir kaç gün önce asus prime b450 almıştım american hatası verdi, diğer adıyla f1, ne yaparsam yapayım çözülmedi iade ettim bana şimdi b550 anakart önerir misiniz?, aklımdaki de şu...
  6. B

Anakart önerir misiniz hangisini almalıyım

https://ty.gl/zvstany74n Yukarıdaki b450 m a ıı Aşşağıdaki ise b450m k ıı https://ty.gl/ihk8uxizjx Hangisini almalıyım
  7. B

Anakart önerir misiniz? bugün lütfen

Neden hocam bilgiliysen anlatırmısın 1691180993 Neden hocam anlatırmısın
  8. B

Anakart önerir misiniz? bugün lütfen

https://www.gencergaming.com/msi-a520m-a-pro-amd-am4-ddr4-micro-atx-anakart?ref=akakce&v=1.69.7 https://www.n11.com/urun/asus-prime-a520m-k-amd-a520-4600-mhz-oc-soket-am4-matx-anakart-1610119?magaza=magic...
  9. B

sizede su sıralar valorant

hocam sistemin nedir bende 2600x ve 1650 var oyunda iken işlemcim %10 u geçmiyor ekran kartım ise en az %40 ta çalışıyor ne yaparsam yapayım düzeltemiyorum baya bir gecikmeli ve düşük fpsle oynuyorum çok büyük bir darboğaz yaşıyorum bir çözümün varmı ?
  10. B

Yardım ciddi darboğaz yaşıyorum sorunu ne olabilir

evet aynı yada farklı hepsini denedik yinede hiçbir sıkıntı çıkmıyor onda ama bende aşırı kötü
  11. B

doğrudur kanka ama arkadaşımdada 2600x var ama onda hiçbir sıkıntı yok o yüzden bende hala sorunu başka bir yerde arıyorum
  12. B

Mavi Ekran Gecikme sorunu olabilir mi ?

hocam monitör ve internette baya yararlı oluyor bu konuda monitörünün 144 hz olması çok iyi olur internetin de vdsl olsa yeter
  13. B

valorant oynarken performans değerlerine bakıyorum işlemcim %10 u geçmiyor hatta çoğunlukla %5 altı takılıyor ekran kartım ise en az %40, ayarlarda düşük orta veya yüksek yapsam bile tek değişen şey ekran kartı yüzdesi, r51600 af vardı gtx 1650 ile oynarken de baya bir sıkıntı yaşıyodum şimdi...
  14. B

BenQ XL2411K monitör

Anladım hocam ama oyunda 3 tane değer var ve birisi monitörün değeri bende ondan bahsediyorum.
  15. B

BenQ XL2411K monitör

Bahsettiğim gecikme değeri monitörün değeri .
  16. B

BenQ XL2411K monitör

Arkadaşlar bu monitör ile valorant oynuyorum ancak gecikme değeri 1 msin üstüne çıkıyor benq kullananlarda 0.5 yada 1 ms olduğunu görüyorum ama bende olmuyor sebebi nedir acaba monitöre yapmam gereken farklı bir ayarmı var yoksa donanım yetmezliğimi ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  17. B

Ryzen5 1600 e hangisi daha uygun olur ? Rx 6500 xt mi gtx 1650 mi ?

Amd ryzen 5 1600 işlemcim var rx 5500 xt ekran ksrtı ile çok darboğaz yapıyordu sattım, ve gtx 1650 almayı düşünüyorum ama fiyatlara ve fps testlerine bakığım zaman rx 6500 xt her türlü dsha iyi ama darboğaz konusunda herhangi bir test görmedin Not: valorant oynuyorum 5500 xt ile çok gecikmeli...
  18. B

Ryzen5 1600 12nm gtx 1650 darboğaz olurmu

Valo ve windows ssdnin içinde
  19. B

Tr de pingim 9 en fazla 15 e çıkıyor frankfurtta ise 41 44 Dediğin gibi düşük ayarlada denedim ancak gecikme süresini düşürüyorum ama bu sefer sanki hz yi de düşürmüşüm gibi bir etki oluyor çok test ettim arkadaşlarla falan 60 hz arkadaşım benden daha üstündü peek açısından ve ne kadar hareket...
  20. B

Arkadaşlar daha önceden rx5500 xt 4gb vardı ve çok fazla darboğaz yaşıyordum şu anda gtx 1050 var aynı sorunları yaşamaya devam ediyorum, sıklıkla valorant oynuyorum 144hz monitöre sahip olmama rağmen akıcılık yok denilcek kadar az, hitboxlarımın sırf bu yüzden çok bozuk olduğunu öğrendim, her...
Top Bottom