Arama sonuçları: *

• Users: saywzz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Trendyol daki Zeiron Rx44 Plus önerir misiniz?

Ağa Trendyolda Böyle Bir Pc Gördüm 11.000 TL Çift Monitör -Mouse-Klavye-Kulaklık-Mouse Altı-Oyun Konsolu -Wifi Adaptörü Ve Hoparlör Yolluyorlar Sizce Nasıl Bir Pc Çok Oynayacağım Oyun Yok Daha Çok Eski Oyunları Oynuyorum Zula , Gta 5 v.b Zaten kendi pc minde işlemcisi ekran kartı bundan düşük...
  2. S

Düşük Bütçeli Pc Toplama

Arkadaşlar merhaba daha demin youtube den pc toplama vidyoları izliyordum donanım arşivinde 1 ay önce çekilmiş bir vidyo var o vidyodaki pc yi çok beğendim ancak yanında monitör yok bana onun gibi düşük bütçeli monitör dahil sistem önerir misiniz? .
  3. S

Kullanılabilir RAM Hatası

Herşeyi Denedim MS Config Ten Denedim Ram Slotlarını Değıştirdim Ram De Sıkıntı Yok Bios Pilini Çıkarsam Düzelirmi ? RAM zaten 4 gb dı kullanilabilir (3.87 ) oldu
  4. S

Windows 7 Geçmelimiyim?

Öncelikle Merhabalar, Şuan Windows 10 Single Langue Kullanıyorum Pek Memnun Değilim Bu Bilgisayar Bana Win7 Ultimate Olarak Gelmişti Baya Stabil Kullaniyordum Şuan Biraz Fazla Donma Var Tekrardan Win 7 Geçmelimiyim Sistemim 64 Bit 4 gb ram ( 3.87 Kullanilabilir) İntel Core i5 Ati Hd Series 4600...
Top Bottom