Neler Yeni

Windows 7 Geçmelimiyim?

saywzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Özbek
Öncelikle Merhabalar, Şuan Windows 10 Single Langue Kullanıyorum Pek Memnun Değilim Bu Bilgisayar Bana Win7 Ultimate Olarak Gelmişti Baya Stabil Kullaniyordum Şuan Biraz Fazla Donma Var Tekrardan Win 7 Geçmelimiyim
Sistemim
64 Bit
4 gb ram ( 3.87 Kullanilabilir)
İntel Core i5
Ati Hd Series 4600 Ekran Karti
Win 7 Geçmelimiyim

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,887
İsim
Lokman Doğan
Bilgisayarı ne için kullanıyorsun

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Ayhan TOPCU
Sistemin çok düşük olduğu için win7 geçmen biraz daha rahatlatacaktır fakat win7 artık çok eski. Windows tarafından dahi desteklenmiyor. Dolayısıyla günümüzdeki güncel uygulamaların çoğu artık win7' de çalışmıyor. Eğer kullanacağın uygulamalar vs win7 ye uygunsa deneyebilirsin. Fakat sanırım maalesef ki artık yeni bilgisayar alman gerekiyor :(

saywzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Özbek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemin çok düşük olduğu için win7 geçmen biraz daha rahatlatacaktır fakat win7 artık çok eski. Windows tarafından dahi desteklenmiyor. Dolayısıyla günümüzdeki güncel uygulamaların çoğu artık win7' de çalışmıyor. Eğer kullanacağın uygulamalar vs win7 ye uygunsa deneyebilirsin. Fakat sanırım maalesef ki artık yeni bilgisayar alman gerekiyor
Gta 5 Felan Açıyordu Zaten Çok Yeni Oyunlarda Gözüm Yok Eski Oyunları Oynuyorum Zula Bide

geçme bence desteklmiyo artık programlar oyun açılmayabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

windows 8.1 home geç

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Anonim Ankh
Ben de daha geçen gün eski bilgisayarıma windows 7 kurdum, explorerda arama yapabiliyor ama hiçbir siteye girmiyordum, diğer bilgisayarımdan operanın kurulum dosyasını usb ye atarak win7 sisteme kurdum öyle çözdüm. Daha sonra epic gamesi indirdim ama kuruluma izin vermiyordu ne denediysem olmadı uygulamalar açılmıyordu, windows 7 desteği kesildiğinden dolayı olabilir bilmiyorum en sonunda windows 10 kurdum yapacak bir şey kalmadı. Anlayacağın windows 7 biraz sorunlu, bana böyle denk gelmiş olabilir mi bilmiyorum ama karar vermeden önce kullanan başkalarına sormalısın

saywzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Özbek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de daha geçen gün eski bilgisayarıma windows 7 kurdum, explorerda arama yapabiliyor ama hiçbir siteye girmiyordum, diğer bilgisayarımdan operanın kurulum dosyasını usb ye atarak win7 sisteme kurdum öyle çözdüm. Daha sonra epic gamesi indirdim ama kuruluma izin vermiyordu ne denediysem olmadı uygulamalar açılmıyordu, windows 7 desteği kesildiğinden dolayı olabilir bilmiyorum en sonunda windows 10 kurdum yapacak bir şey kalmadı. Anlayacağın windows 7 biraz sorunlu, bana böyle denk gelmiş olabilir mi bilmiyorum ama karar vermeden önce kullanan başkalarına sormalısın
Bende Win 10 Da Kalmayı İsterim Fakat Nedense RAM de hata var kullanilabilir diyo ve çok az ya 7 yüklicem yada 8.1 ama çok kararsızım

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Nasıl Kurucam Ve Bir Sıkıntı Çıkarmı
Sıkıntı çıkmaz. 2025'e kadar Windows 10'un tüm sürümlerine destek var. 2015 LTSB, Windows 7 gibi akıcı bir sürüm. Tüm bloat uygulamalar temizlenmiş ve RAM kullanımı boşta iken en fazla 1 GB. ISO dosyasını indirip Rufus ile USB'ye yazdırmanız gerek. Sonra da format.

saywzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Özbek
Sıkıntı çıkmaz. 2025'e kadar Windows 10'un tüm sürümlerine destek var. 2015 LTSB, Windows 7 gibi akıcı bir sürüm. Tüm bloat uygulamalar temizlenmiş ve RAM kullanımı boşta iken en fazla 1 GB. ISO dosyasını indirip Rufus ile USB'ye yazdırmanız gerek. Sonra da format.
Usb siz kurulmazmı direk

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom