Arama sonuçları: *

1. F

Slmlar ryzen 5 1600 için anakart

dostum eğer yeterli paran varsa b 450 al eğer yoksa a 320 li al
  2. F

fiyat hakkında veya hangi parçalar değişse güzel bir şey ortaya çıkar bilgi verirmisiniz ?

hangi oyunları oynayacağına bağlı eğer cs tarzı oyunlar oynayacaksın işlemciyi yükselt derim ama battelfield falan oynayacaksan sistemin çoğu parçasını yükseltmen gerekir
  3. F

R5 3600 ve rx 580 8gb

Bence fiyat fazla istersen koronanın bitmesini bekle ya da süren yoksa itopya incehesap gibi sitelerdeki sistemlere yükseltme yap daha uyguna gelir
  4. F

2 Bilgisayar arasında kaldım yardımcı olun

85 125 arası alırısn muhtemelen
  5. F

Cs Go için ekran kartı

Cs de işemci daha önemli ama ben 1650 süper almanı öneririm çünkü dual rx 580 4gb fazla oynayınc ısınma sorunu yapıyor ama çok fazla oynamıyosan rx 580 al gitsin
  6. F

Dostlarım toplama hazır sistemler !!!!

Muhtemelen stok sıkıntısındandır. Zaten dolar çok dengesiz.
  7. F

Öneri Blue TV VS Netflix?

Netflix te çok daha iyi dizi ve filmler var , Blu tv de bir kaç tane iyi dizi var
  8. F

Csgoda kaç FPS alırım

Son güncellemeler sıkıntı ama düzeltirlerse 180 240 arası alırısn
  9. F

2 Bilgisayar arasında kaldım yardımcı olun

İlk sistemin ramleri sıkıntı ekran kartı fln iyi. Ramleri 3000 mhz yaparsan cs de düzgün ayarlar ile 150 fps civarı verir
  10. F

RX 570 & Ryzen 5 1600 Sistem Nasıl Olmuş

rx 570 ile r5 1600 af darboğaz yapmaz 1660 supere kadar destekliyor
  11. F

Her şey dahil 8500tl sistem önerisi

itopya incehesap tarzı siteler daha mantıklı özellikler yayıncı, youtuberlerin topladığı kasalar daha uyguna geliyor
  12. F

Ne tür bir işlemci kullanmalıyım

Bence 3200g al cs go tarzı oyunları oynatır
  13. F

CSGO Kasa Açılımı

3. Parti siteler daha mantıklı çünkü oyun iyi skinler için daha düşük ihtimal veriyo ancak cs go live tarzı sitelerde kar etme imkanın artıyor.
Top Bottom