Arama sonuçları: *

1. E

İşlemci 100C görüyor, sorularım var. Yardım lütfen

OC nasıl yapılıyor hiç bilmiyorum, msi'ın afterburner oc scanner diye bir şeyi var o kendi kendine bi ayarlar yaptı ama şimdi eski ayarlara çektim sadece tarayıcım açık yine 40-50 arası takılıyor :/ 1679439713 ben de bios'ta ram'i 6000mhz'ye çıkardım, bir de adını şuan unuttuğum bir ayar...
  2. E

45-55 derece, sen de aynı ekran kartı aynı işlemci kullanıyorsun sanırım, bios ayarı/fan ayarları/OC önerin vs. olursa sevinirim
  3. E

kurulumu videolara bakarak yaptım, termal macunu 5 nokta şeklinde yaptım, soğutucudaki o şeffaf şeyi çıkarttım. 100C'yi cinebenchde görüyor daha normal kullanıma/oyun oynamaya başlamadım, bütün testleri yapmadan oyun oynamaya pcyi tam olarak kullanmaya başlamak istemiyorum :(
  4. E

Dün ilk kez kendi bilgisayarımı build ettim. Şimdi ise benchmarklar içinde kayboldum ve nasıl kıyaslama yapacağımı bilmiyorum. Bunlar benim pc parçalarım: https://pcpartpicker.com/list/HyydLs (psu rm1000x shift, partpicker'da bulamadım) Bu linkte görebileceğiniz gibi userbenchmark kullandım...
  5. E

60-65k pc topluyorum yardım

İlk sayfada yazdığın 4080'li olana bakıyorum o zaman bunun yerine. Bir de öteki arkadaş vardı eve geçince yazacağım diyen, 2nizinkine de bakar karar kılmaya çalışırım. Gerçekten çok teşekkür ederim <3
  6. E

kasa değil, ssd yazdım. Kioxia bellek olan.
  7. E

DDR4 Anakart ama DDR5 Ram var bu sıkıntı yaratır mı? Bir de SSD ve PSU markalarını ilk defa görüyorum(benim cahilliğim de olabilir), sıkıntı çıkartırlar mı?
  8. E

60366,04
  9. E

Genel olarak bilgi eksikliğim olduğu için, atx 3.0 compatible psu diyolar ooo iyi diyip seçiyorum. DDR5 DDR4'den daha yeni diye iyidir diyip seçiyorum. Kalite konusunu da a marka ram vs b marka ram diyip versus vb. sitelerden bakıp, videolar vs izleyip performans karşılaştırıyorum. Buradayım...
  10. E

1440p(2k) bir monitör almayı düşünüyorum bu fiyata ek ama onu 3 ay sonra falan alabileceğim, bütçe o şekilde ayarlı şuanlık 1080p monitörde idare etmeyi düşünüyordum.
  11. E

@Cihangir ya bütçem var ama aklım yok durumunda kaldım. Monitör alabiliyosak bu paraya 4080 koyup bir de fps yerlerde olmayacaksa, 60-65k civarında bir şey toplamama yardım edebilir misin?
  12. E

Selamlar, 1440p 144-165hz monitör ile sadece oyun oynamak(video dizi vs de izlerim de irrelevant sanırım) için aşağıda görmüş olduğunuz ürünleri seçmiş bulunmaktayım. Nisan 9 da bütün parçaları sipariş etmeyi düşünüyorum. Case Corsair 5000D Airflow RGB Tempered Glass Black 4114 CPU Cooler...
Top Bottom