Arama sonuçları: *

1. A

Zotac Geforce RTX 4070 Tİ Trinity alınır mı?

Teşekkürler o zaman tercihimi kabloda çıktığına göre içinden 4070ti den kullansam daha iyi olacak
  2. A

Yazmayı unutmuşum ryzen 5700g kullanıyorum
  3. A

Merhaba Zotac Geforce RTX 4070 Tİ Trinity model ekran kartını almak istiyorum. Sistemim darboğaz yapacağını biliyorum fakat youtubede izlediğim testlerde çok da kötü bir oynayış olmadığını fark ettim ama yinede 3080 mi alsam 4070 mi alsam karar veremedim sistemimi alt tarafa yazacağım ve...
  4. A

Corsair Rm750 80+Gold

Fazlalık işe yaramaz diye düşündüm yedek kablo gibisinden 1679667645 Fazlalık işe yaramaz diye düşündüm yedek kablo
  5. A

Corsair Rm750 80+Gold

Konu günceldir yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum
  6. A

Bilgisayar her açılışta kendine res atıyor sonra açılıyor

Teşekkürler uyguladığımda dönüş yapacağım.
  7. A

en son kasım aylarında sanırım güncellemiştim
  8. A

2 sene üstüne Doğrudur a2 ve b2 ye taktılı 1 haftadır :)
  9. A

gt301 kasa rm750 corsair gold sertifikalı gskıll 16 gb (8-8 3600mhz) zotac 3060ti ekran kartı asus tuf b450 pro gamıng anakart kıngston 500gb ssd m2 samsung 970 1 tb ssd m2 5700g işlemci
  10. A

Logo falan gelmiyor tuşa basıyorum ışıklar yanıyo restliyor hemen
  11. A

Yardım Laptop tek ram slotu var takviye ram eklemek istiyorum.

Attığın linkte max 12 gb destekler gibisinden bir yazı mevcut. Gömülü olmayanın yerine 8 takıp 12 ye tamamlayabilirsin ama cpu z den aynı özellikte olanı satın alamaya özen göster
  12. A

Bilgisayarımı aldığımdan beri başlat tuşuna bastığımda açılıyorken kendine res atıyor daha sonra açılıyor bunun sebebi ne olabilir. 2 senedir aynı 2 sene içinde psu yu değiştim herhangi bir değişiklik olmadı.
  13. A

Corsair Rm750 80+Gold

Haklısınız da kabloya zıt bireyimdir kutu ve kablo saklamam kablonun adı sanı var ise bulup almak istiyorum yoksa psu almakta zor değil
  14. A

Corsair Rm750 80+Gold

Merhabalar bilgisayarıma Corsair Rm750 80+Gold güç kaynağını aldım ve taktım gereksiz bulduğum kabloları çöpe attım ama hata etmişim. Topladıktan sonra fark ettim ki gt301 kasamın ön 3 fanın ışıkları yanmıyor anakarta bağlı kontrolcüler ama çalışmıyor sanırım gereksiz bulduğum kablolarım...
  15. A

Psu Kablosu ve Kasa gt301 ve Kasa Fanları

Merhabalar bir kaç soru sormak istiyordum; 1- Zamanında tek tek topladığım sistemime ekran kartı aldım ve psu yeterli olacağı halde hem kablo kirliliği olmasın hem de sistem daha çok rahat etsin diye Corsair RM750 750W 80+Gold model aldım taktım fakat taktıktan sonra gereksiz kabloları ben...
  16. A

Çözüldü✓ Ramlerimin Mhz sorunu

Dediğiniz gibi 2. ve 4. slota taktım ve sorunsuz açıldı teşekkürler. Bilgisayar açıkken kontrol edebileceğim bir kısım var mıdır oldu olmadı diye
  17. A

Teşekkürler denedikten sonra dönüş yapacağım.
  18. A

Merhabalar bilgisayarımı alalı 2 sene oldu frekans değerlerimi hiç bir şekilde yükseltemedim yardımınızı bekliyorum ekler ile paylaşacağım. Görüntüdeki gibi D.O.C.P yi profil 1 yapıp kayıt edip kaydettiğimde ilk fotoğrafta ki kısım geliyor f1 tuşuna bastığımda aşağıdaki bios ekranını açılıyor ve...
Top Bottom