Arama sonuçları: *

1. K

Nitro 16 AN16-41-R6LQ vs AN16-41-R08S

Merhaba arkadaşlar.Hepsiburada kampanyasından faydalanarak Nitro 16 AN16-41-R08S alıcam.Ama kendi sitesinde diğer modelle arasında sadece ssd değil NVIDIA G-SYNC™ , Microsoft Hassas Dokunmatik Yüzey Sertifikası , RGB 4 Bölge Arka Işığı gibi farklılıkların olduğunu gördüm.Bunlar siteye...
  2. K

Öğrenci vergi indirimi hakkında yardım

bence a24 m34 den daha iyi onu alabilirsin.
  3. K

Alıcağın ürün vergiler dahil 9500 tl altındaysa bir sorun yaratmıyor 1703387658 Bu arada m34 ün fiyatı artmadı mı? Şimdi baktım öğrenci indirimi dahil 10999 tl
  4. K

Tam tersi sakın ama sakın böyle yapmayın arkadaşlar!!! Her alıcağınız ürün için farklı fatura alın ve alıcağınız her ürün için faturada sadece aldığınız ürün olsun.Yani telefon veya tablet aldınız faturada sadece telefon veya tablet gözükecek.Farklı kılıf, ekran koruma , kargo ücreti bile...
  5. K

Öğrenci Vergi İndrimli Telefon Faturalandirma

Yok hayır sorun yaratıyor
  6. K

Huawei sitesinde matepad 11 alırken hata alıyorum

Huawei sitesine yeni çıkarmış olduğum bimcel hattım ile tel üzerinden giriş yaptım. MatePad 11 2023 modeli tableti sepete ekledim kendi bilgilerimi doldurdum ama sürekli bu " Ödeme başarısız: Ödeme bilgilerini kontrol edin ve tekrar deneyin veya başka bir ödeme yöntemi kullanın. Hatayı zaten...
  7. K

SAMSUNG A34 İNDİRİME GİRERMİ?

Emin misin kanka?Çünkü adam zaten sadece e fatura oluşturuyorum dedi.Hallederim dedi yani
  8. K

A34'ü esnaftan ucuza alıp vergi muafiyetinde sorun yaşar mıyım?

Merhabalar.A34 telefonu 9499 Tl altına inmeyecek gibi duruyor.Bu yüzden burdaki esnafla konuştum.Elektronik mağazası olarak geçiyormuş.Ben telefon 11000 Tl ise faturaya 9499 yazarım,geri kalanı da elden alabilirim dedi.Ben zararına satıcam kim ne diyebilir ki dedi.Zaten normal fatura vermiyormuş...
  9. K

Samsung a34 indirime girermi

Hocam ben bir esnafla konuştum elektronik mağazası altında geçiyormuş.Ben bu durumu konuştum bana faturada 9499 yazarım geri kalanı elden alırım dedi.Ben zarardan satıyorum kim ne diyebilir ki dedi.E faturayı istediğim şekilde oluşturabileceğini söyledi.Bu sorun yaratır mı?Hatta a54 için sordum...
  10. K

SAMSUNG A34 İNDİRİME GİRERMİ?

Hocam ben bir esnafla konuştum elektronik mağazası altında geçiyormuş.Ben bu durumu konuştum bana faturada 9499 yazarım geri kalanı elden alırım dedi.Ben zarardan satıyorum kim ne diyebilir ki dedi.E faturayı istediğim şekilde oluşturabileceğini söyledi.Bu sorun yaratır mı?Hatta a54 için sordum...
  11. K

General Mobile E Tab 5 Root

Merhabalar herkese.Bende lise zamanında kalma general mobile e tab 5 bulunmakta.Kendim bir kaç kere root atmayı denedim ama başaramadım.Bir kaç yere sordum yazılımı 250 TL ye attıklarını söylediler ama yazılımı attıklarında bir çok uygulama (youtube vs.) açılmama durumu olabilir dendi.Ki önceki...
Top Bottom