Neler Yeni

SAMSUNG A34 İNDİRİME GİRERMİ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,437
İsim
Emre Zengin
Bekliyorum heyecanla hocam inşallah olur ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sorunu çözdüm anakartta imiş dedigim gibi yalnız soket pinlerinde yamukluk vardı garantiye gönderdim ama yıllardır PC montaj yaparım neden öyle oldu ilk kez karşılaştım diger anakarti taktım sorunsuz şuan taş gibi
Hadi hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Rick Grimes

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Beguile
Amazonda yarın gene indirim günleri başlıyor. Belki telefonun fiyatı düşebilir. Yanlışım yoksa Kasım'ın sonuna doğru yeni sipariş edilen telefonların IMEI'sini yazmaya başlamışlar.
Umarım güzel indirimler olur

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0
Ben sanmıyorum a34ün artık 9.5a geleceğini de amazondan alım yapanlar sorun yaşadı baya, çözdüler mi ime fatura işini falan?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,834
İsim
Bilal Tepe
Ben sanmıyorum a34ün artık 9.5a geleceğini de amazondan alım yapanlar sorun yaşadı baya, çözdüler mi ime fatura işini falan?
Çözüme ulaşan var mı bilmiyorum ama gidip te 9500e m34 almak istemiyorum ya 6 ram var kasası pek hoş değil a34 çok hoş

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Beguile
Amazon indirimleri başladı ama A34 düşmedi. Bence bu saatten sonra bir daha düşürmezler.

kraile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Ural
Amazon indirimleri başladı ama A34 düşmedi. Bence bu saatten sonra bir daha düşürmezler.
Hocam ben bir esnafla konuştum elektronik mağazası altında geçiyormuş.Ben bu durumu konuştum bana faturada 9499 yazarım geri kalanı elden alırım dedi.Ben zarardan satıyorum kim ne diyebilir ki dedi.E faturayı istediğim şekilde oluşturabileceğini söyledi.Bu sorun yaratır mı?Hatta a54 için sordum ona yapamam dedi ama a34'ün 256 gb için bile yapabilirim dedi.Siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,834
İsim
Bilal Tepe
Hocam ben bir esnafla konuştum elektronik mağazası altında geçiyormuş.Ben bu durumu konuştum bana faturada 9499 yazarım geri kalanı elden alırım dedi.Ben zarardan satıyorum kim ne diyebilir ki dedi.E faturayı istediğim şekilde oluşturabileceğini söyledi.Bu sorun yaratır mı?Hatta a54 için sordum ona yapamam dedi ama a34'ün 256 gb için bile yapabilirim dedi.Siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz?
Telefonculardan alınca fatura olmuyor hocam sadece e-ticaret siteleri veya mağazalar.

Top Bottom