Neler Yeni

Samsung a34 indirime girermi

Komando41.

80+ Silver
Efsane cumada Samsung a34 indirime girermi yoksa mecburen m34 alacağım vergisiz Telefona başvurmak için

fear02

80+
a34 indirimli alanlar bile vergi indirimi yapamıyor galiba amazon sıkıntı çıkarıyor

Komando41.

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Davidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Davut Kuh
a34 indirimli alanlar bile vergi indirimi yapamıyor galiba amazon sıkıntı çıkarıyor
Nasıl ya? Ben 9499'a aldım bir kaç gün önce. Nasıl bir sıkıntı çıkartıyormuş? Daha vergi indirimi ödemeleri bile ödenmeye başlanmadı bile.

fear02

80+
Nasıl ya? Ben 9499'a aldım bir kaç gün önce. Nasıl bir sıkıntı çıkartıyormuş? Daha vergi indirimi ödemeleri bile ödenmeye başlanmadı bile.
Faturada imei yazmıyormuş vergi indiriminin şartlarında faturada imei yazması gerekir yazıyormuş. Sitede a34 indirimi başlığı altında tartışıyorlar bak istersen bi

Komando41.

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Faturada imei yazmıyormuş vergi indiriminin şartlarında faturada imei yazması gerekir yazıyormuş. Sitede a34 indirimi başlığı altında tartışıyorlar bak istersen bi
IMEI telefondan da bakabilirsin

Davidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Davut Kuh
konuyu bulamadım bana bi atar mısın onun linkini
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMEI telefondan da bakabilirsin
11) Elektronik ortamda düzenlenen faturada fatura tarihi, ETTN numarası, mobil telefon desteği için IMEI numarası ile teknolojik cihazın satın alındığı firmanın vergi kimlik numarası veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasının yazılması gereklidir.

Şöyle bir madde varmış, evet faturada da IMEI numarası yazması gerekiyor. Peki nereden satın alınca IMEI numarası faturada yazıyor. Bilen var mı?

Son düzenleme:

kraile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Ural
Efsane cumada Samsung a34 indirime girermi yoksa mecburen m34 alacağım vergisiz Telefona başvurmak için
Hocam ben bir esnafla konuştum elektronik mağazası altında geçiyormuş.Ben bu durumu konuştum bana faturada 9499 yazarım geri kalanı elden alırım dedi.Ben zarardan satıyorum kim ne diyebilir ki dedi.E faturayı istediğim şekilde oluşturabileceğini söyledi.Bu sorun yaratır mı?Hatta a54 için sordum ona yapamam dedi ama a34'ün 256 gb için bile yapabilirim dedi.Siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz?

Top Bottom