Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung M34 8549TL (Doğum günü + öğrenci indirimi)

Monarchz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Umut
Herhangi bir tarihte başvurup geri ödemesini alan bir kişi var mı?
Aynen ben de bunu merak ediyorum. Bazı arkadaşların 1 kuruşluk koruma ve poşet fiyatları sebebiyle başvuruları iptal olmuş.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
Aynen ben de bunu merak ediyorum. Bazı arkadaşların 1 kuruşluk koruma ve poşet fiyatları sebebiyle başvuruları iptal olmuş.
Şaşılacak bir şey değil bence fazla abartıldı. Bunu söylüyorum diye çomar ilan edilebilirim belki ama kılavuz hem mobil için hem web için yayınlandı. Başvururken şartlar yazıyor. Yüzlerce site, onlarca influencer da şartları paylaştı. Resmi gazetede de yayınlandı. Ben shopsamsungtan m34 aldım 9000 civarıydı, ekran koruyucu eklemedim bilerek. Bu yüzden faturam da onaylandı sorun olmadı. Şartlarda faturadan bir sonraki ay 20'sinde yatacağı yazıyor. Sorunsuz yatacağını düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hadi iptallerin saçmada olsa gerekçesi var, kusursuz işlemlerini halledip ben geri ödememi aldım diyen bir kişi göremedim.
Fatura kesiminden sonraki ayın 20'sinde yatırılıyor. Zaten kasımda geldi, kasımda alan pek olmayabilir ama aralıkta alan oldu bayağı. 20 ocaktan sonra göreceğiz inşallah.

man a man

80+ Bronze
Şaşılacak bir şey değil bence fazla abartıldı. Bunu söylüyorum diye çomar ilan edilebilirim belki ama kılavuz hem mobil için hem web için yayınlandı. Başvururken şartlar yazıyor. Yüzlerce site, onlarca influencer da şartları paylaştı. Resmi gazetede de yayınlandı. Ben shopsamsungtan m34 aldım 9000 civarıydı, ekran koruyucu eklemedim bilerek. Bu yüzden faturam da onaylandı sorun olmadı. Şartlarda faturadan bir sonraki ay 20'sinde yatacağı yazıyor. Sorunsuz yatacağını düşünüyorum.

Fatura kesiminden sonraki ayın 20'sinde yatırılıyor. Zaten kasımda geldi, kasımda alan pek olmayabilir ama aralıkta alan oldu bayağı. 20 ocaktan sonra göreceğiz inşallah.
Çok yavaş ilerliyor inceleme süreci. Elle kontrol ediyorlar sanırım

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat

Monarchz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Umut

Hocam ne zaman sipariş geçtiniz, ne zaman onaylandı?

starlight

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
remzi özmen
Samsungdan alttaki gibi bi mail geldi oradaki kod ve öğrenci indirimi ile telefon 8549TL ye düşüyor.
Ekstra vergi iadesiyle beraber dahada uyguna gelecektir
A34 ün 128GB versiyonu stoğa gelirse onuda 9500TL altına düşürdüğü için alınabilir

Denemedim ama yeni hesap açıp doğum gününü yakın bi tarih yapıp o şekilde kod almayı deneyebilirsiniz
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
malesef vergi indirimi gerçek fiyat üzerinden gerçekleşiyor ve durumu kendimden örneklemek gerekirse a24 alacaktım 8500 tl idi siparişi veridm fatura bi geldi, faturada hem 10999 tl gerçek fiyatı hemde indirimlerle düşen satış fiyatını gördüm. gerekli kriterlerden biride nihai fiyatın 9500 tl den az olmasıydı kısaca almadan once bunlara dikkat edin en temiz yöntem hepsiburada dan almak. siparişimde 30 tl kargo parası gözüküyordu(ne alakaysa o kadar alışveriş yapıyoz) iletişime gectim cünkü faturada sadece telefon olmasj lazım düzenlediler 2 hafta sürdü. ama oldu(olan faturamın düzenlenmesi hala başvuru sonucunu bekliyom)

man a man

80+ Bronze
malesef vergi indirimi gerçek fiyat üzerinden gerçekleşiyor ve durumu kendimden örneklemek gerekirse a24 alacaktım 8500 TL idi siparişi veridm fatura bi geldi, faturada hem 10999 TL gerçek fiyatı hemde indirimlerle düşen satış fiyatını gördüm. gerekli kriterlerden biride nihai fiyatın 9500 TL den az olmasıydı kısaca almadan once bunlara dikkat edin en temiz yöntem hepsiburada dan almak. siparişimde 30 TL kargo parası gözüküyordu(ne alakaysa o kadar alışveriş yapıyoz) iletişime gectim cünkü faturada sadece telefon olmasj lazım düzenlediler 2 hafta sürdü. ama oldu(olan faturamın düzenlenmesi hala başvuru sonucunu bekliyom)
çok fazla m34 alan oldu 9499₺den fatura da sorun olmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,781
Üyeler
156,672
Son üye