Arama sonuçları: *

1. uzayalkan

Herkesten son bir iyilik?

amitriptilin ne kadar güçlüdür ?
  2. uzayalkan

Masaüstü simgeleri beyaz olup duruyor ?

Fotoğrafta görüldüğü gibi kafasına göre beyaz oluyor kafasına göre geri geliyor nasıl çözebilirim bunu ?
  3. uzayalkan

Çözüldü✓ Bu dosyayı açmaya izniniz yok ?

işe yaramıyor zaten en yüksek yetkideyim
  4. uzayalkan

Çözüldü✓ Bu dosyayı açmaya izniniz yok ?

Merhaba, böyle bir hata alıyorum dosyayı çalıştır üzerinden açmaya çalışırken. Nasıl çözebilirim tüm izinler olmasına rağmen?
  5. uzayalkan

Yardım Crusader Kings 3 mod açılmıyor?

Merhaba, xbox game pass üzerinden oyunu indirdim ve oyun setlerimden modları indirdim kurulu modlar. 3 tane mod var çeviri cheat ve bir tane senaryo modu ama sadece çeviri çalışıyor ne cheat menü açılıyor nede senaryo modunu başlatabiliyorum. Ne yapmam gerek modları oynamam için kuramıyorum...
  6. uzayalkan

Ekran fotoğrafı alamıyorum

Dostum windows + prt tuşu işe yaradı sende kullanabilirsin aldığın SSler bilgisayarın resimler klasorüne gidiyor
  7. uzayalkan

Olmadı yine aynısı oldu bunu yapınca + klavye de kafayı yedi
  8. uzayalkan

Merhaba, ekran fotoğrafı almak için Prt SC tuşuna basıyorum ama alt tab yapmış gibi oyunu alta alıyor ve ss almıyor, nasıl düzeltebilirim ?
  9. uzayalkan

Anadolu JET Mobil biniş kartı gelmedi ?

Arkadaşlar merhaba, anadolu jetten bilet aldım check in yaptım numarama talep ettim mobil biniş kartını ama SMS olarak gelmedi 2. kere talep ettim yine gelmedi. Ne yapmam gerek ? Bir de bu PDF olarak verdiği yolcu biniş kartını normal A4 kağıdı olarak mı çıkarmam gerek ?
  10. uzayalkan

Antivirüs programı önerisi

En iyi programlarda Norton 360 falan diyorlar ama çok geride sıralıyorlar onu neden ?
  11. uzayalkan

Antivirüs programı önerisi

Arkadaşlar merhaba, sistemde arada sırada drop oluyor durduk yere windows güvenliği işe yaramıyo pek sanırım. Bazı belli başlı bilindik oyunları crack indiriyorum bazen ondan kaynaklı olabilir. Onun için güzel bir antivirüs programı arıyorum beni virüse karşı iyi koruyan bir program...
  12. uzayalkan

EA Sports 24 kasmalar oluyor

ALT+TAB sorunu düzeldi sadece diğerleri pek farklı değil. Ek olarak bir sorum daha var, bende PS kolu var fakat ben bunu DSWindows uygulaması ile bağlayıp oynamak istediğimde sanki joystik sürekli aşşağı takılmış gibi aşşağı çekiyor hep oynatmıyor bunu nasıl çözerim ?
  13. uzayalkan

Evet o droplardan bahsediyorum benim zevkimi baya bozuyor Bu arada oyunun ekran hz hızını değiştirme ayarı var mı ?
  14. uzayalkan

Arkadaşlar merhaba, fifa 24 oynarken sahne geçişlerinde falan FPS çok düşüyor o kadar yüksek ayar açmadım ama açsam da bu sistemle bu kadar düşmemesi lazım yani sanki 100 derecede oynuyorum oyunu öyle bir kasma yapıyor. Genel bir sorun mu bu yoksa ayarı falan var mı ? Bir de ALT+TAB yaparken...
  15. uzayalkan

Mavi ekran hatası (dump dosyamı okuyacak birisi lazım)

varmı okuyabilecek ?
  16. uzayalkan

Buraya atamıyorum ya nedense
  17. uzayalkan

Merhaba, az önce oyunda mavi ekran aldım. Dump dosyası mevcut inceleyebilecek birisi var mı ?
  18. uzayalkan

ETS 2 kurduğum araç modları çok yavaş

İndirilen scs dosyalarını belgelerim kısmında ETS2>mods klasörüne at ve girişteki mod yöneticisi kısmından aktif et. 1704070180 okudunuz mu hocam yazdığımı 1704070199 değişmiyor şanzıman kendim vites atsamda aynı durum 1704070208 parasını verirsen neden olmasın :D
  19. uzayalkan

ETS 2 kurduğum araç modları çok yavaş

Ne tırı hocam passatla diyorum bunu ben :D araç modu dedim tır modu demedim ki. Supra 250 yapabiliyor ama neden passat 140 en fazla mesela onu diyorum. Ayrıca tıra mod kurdum 300ü görüyor düz yolda tırla kaçla gitmeyi umuyorsun dedin ya.
Top Bottom