Arama sonuçları: *

1. xkingfishtrx

Playsell ve oyunfor güvenilir mi

Playsell ve oyunfor güvenilir mi ve kayıt olurken kendi numaramıza girmek zorunlu mu?
  2. xkingfishtrx

Steam cüzdan kodu alamıyorum

Perdigital'den Steam cüzdan kodu almak istedim fakat alamadım neden?
  3. xkingfishtrx

Arma 3 r6 siege ve ready or not alınır mı

Agalar belirttiğim oyunlar alınır mı? Keyifli midir? Güncel online aktifliği bakımından nasıldır?
  4. xkingfishtrx

Shadow of the tomb raider Türkçe yama

Anonymous çeviriden Shadow of the tomb raider Türkçe yama buldum.Site nasıldır?Güvenilir mi? Virüslü değildir demi?Veya önerebileceğiniz güvenilir temiz bi sayfa var mı?
  5. xkingfishtrx

Rise of the tomb raider Türkçe yama

Agalar oyun çeviriden buldum yamayı fakat iple karşıya geçerken oyun kapanıyor tiger hatası vererek.Bildiğiniz sorunsuz bir yama var mı virüssüz
  6. xkingfishtrx

Laptopa hoparlör bağlayamadım

Agalar Monster abra a5 v19 4.4 kullanıyorum.Kullanmadığım hoparlör vardı onu laptopa bağlayamadım.Realtek HD audio manager falan gözükmüyor.Nasıl çözebilirim?
  7. xkingfishtrx

Rdr 2 Türkçe Yama önerisi

Agalar bildiğiniz rdr 2 Türkçe yama var mı?Virüs siz, herhangi bir sıkıntı çıkarmayan vs
  8. xkingfishtrx

Rise Online sistem gereksinimi

Rise oynamak istiyorum fakat sistem gereksinimler de i7 vs yszıyor benim i5 açar mı rise oynayabilir miyim?
  9. xkingfishtrx

Bf 2042 indirimde alınır mı

Agalar indirimde bf 2042 alınır mı?Nasıl sizce güncel hali oynanabilir mı?
  10. xkingfishtrx

Rdr 2 ayarları nasıl olmalı?

İ5 12.Nesil Rtx 3050 ekran kartlı Bilgisayarım var.Rdr 2 yükledim.Hangi ayarları kısılması gereklidir?Apply settings butonu görünmez ise nasıl çözeyim?
  11. xkingfishtrx

Call of duty mw 2019

Battle.Net'ten call of duty mw 2019 indirdim telefon numarası kayıt etmemi istiyor?Kayıt etmek gerekli mi illa giriş için?
  12. xkingfishtrx

Steam mw 2 warzone 2.0

Arkadaşlar bu steamdaki mw warzone 2.0 kurdum.Köşede free trial falan yazıyor.Bu oyunu deniyor muyuz illa satın mı almak gerekli veya satın almadan da oynayabiliyor muyuz?
  13. xkingfishtrx

Win 10 Sıfırlama hakkında

Windows 10 içerisinde bulunan sıfırlama-tüm herşeyi kaldır seçeneğini tıklayınca her şey siliniyor değil mi?
  14. xkingfishtrx

F/p klavye ve mouse önerisi

F/p olarak bildiğiniz gaming klavye ve fare var mı?Fiyat 200-400 bandında
  15. xkingfishtrx

Monster Abra A5 V17 3.5 Kasası Nasıl

Monster abra a5 v17 3.5 bu modelinde kasası iyi mi nasıl bi kasa mevcut bunda
  16. xkingfishtrx

Vatan bilgisayar sistem

Vatan bilgisayardaki Apu sistem alınır mı sizce? https://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-5-5600g-msi-a520m-a-pro-kioxia-480gb-ssd-16gb-ram.html#
  17. xkingfishtrx

Battle.net alışveriş

Battle.Netten iki tane oyun aldım.Kart hareketlerini inceledim ve 1 TL kesinti yapılmış.Sanırım kur çevirmesinden dolayı diye düşünüyorum.Herhangi bir sorun yaşar mıyım?Kartı kaydetmedim bu arada
  18. xkingfishtrx

Black ops cold war ve mw 2019

Cold war ve mw 2019 aktif oyuncusu mevcut mu?Alınıp oynanır mı?
  19. xkingfishtrx

Hero 5a özelleştirme

Hero 5a da işlemciyi r5 5600 ve Anakartı asus tuf gaming a520m yapsam herhangi bir darboğaz falan vs olur mu?Rahat besler mi
  20. xkingfishtrx

Battle.Net oyun satın alma

Battle.Netten black ops cold war ve mw 2019 almayı düşünüyorum.Battle netin ödeme kısmı nasıl işliyor yardımcı olabilir misiniz?
Top Bottom