Arama sonuçları: *

1. clayzn

Ps5 gamepad sarj ıstasyonu hangısı alınmalı

Hepinize selamlar bugun dualsense aldım fakat pc ıcın sarj ıcın herkes prızden asla sarj etme dıyor fakat pc de 3 saatte asırı derece az sarj ettı ne onerırsınız cıdden kafam cok karısık sarj ıstasyonu almaya gerek varmı orjınal su an ımkanı yok alamam fakat...
  2. clayzn

PS5 PC için en uygun sarj yontemı

Hepinize selamlar bugun dualsense aldım fakat pc ıcın sarj ıcın herkes prızden asla sarj etme dıyor fakat pc de 3 saatte asırı derece az sarj ettı ne onerırsınız cıdden kafam cok karısık sarj ıstasyonu almaya gerek varmı orjınal su an ımkanı yok alamam fakat...
  3. clayzn

Ps5 nasıl sarj edilmeli

4. clayzn

PS5 Kolu pc de fifada tıtremıyor

Selamlar bu gun ps5 kolu aldım bagladım genelde full fıfa oynuyorum gırıs ekranında hafıf tıtresım var fakat ornegın dırekten donen toplar vs bunlarda tıtresım olması lazım ps cafede oluyodu bu tıtresımı nasıl acabılırım yardım edersenız sevınırım sabahtan berı her seyı yaptım test...
  5. clayzn

PS5 kolu fifada tıtremıyor pc

Selamlar bu gun ps5 kolu aldım bagladım genelde full fıfa oynuyorum gırıs ekranında hafıf tıtresım var fakat ornegın dırekten donen toplar vs bunlarda tıtresım olması lazım ps cafede oluyodu bu tıtresımı nasıl acabılırım yardım edersenız sevınırım sabahtan berı her seyı yaptım test...
  6. clayzn

Ps5 pc ıcın tıtresım sorunu

Selamlar bu gun ps5 kolu aldım bagladım genelde full fıfa oynuyorum gırıs ekranında hafıf tıtresım var fakat ornegın dırekten donen toplar vs bunlarda tıtresım olması lazım ps cafede oluyodu bu tıtresımı nasıl acabılırım yardım edersenız sevınırım
  7. clayzn

Playstatıon 5 kolu tıtresım nasıl acılır

Selamlar bu gun ps5 kolu aldım bagladım genelde full fıfa oynuyorum gırıs ekranında hafıf tıtresım var fakat ornegın dırekten donen toplar vs bunlarda tıtresım olması lazım ps cafede oluyodu bu tıtresımı nasıl acabılırım yardım edersenız sevınırım
  8. clayzn

Sizce Sistemim Nasıl

ryzen 5600 ve 6700 gecsen guzel olur
  9. clayzn

Ps5 kol vs Xbox Kol Pc için

selamlar yakın zamanda kol alıcam bugun saat 7 de eger ıncehesapta xbox ındırıme duserse dırek alıcam ama dusmez ıse ps5 kolu almayı dusunuyorum ıkısıde aynı fıyatta 3k fakat 2/3 konsolcuya gıttıgımde pc de kullanıcaksam ozellıkle xbox kolu almamı soyledıler bunun nedenı nedır sız olsanız...
  10. clayzn

Ps5 kolu vs Xbox Kolu Pc ıcın

selamlar yakın zamanda kol alıcam bugun saat 7 de eger ıncehesapta xbox ındırıme duserse dırek alıcam ama dusmez ıse ps5 kolu almayı dusunuyorum ıkısıde aynı fıyatta 3k fakat 2/3 konsolcuya gıttıgımde pc de kullanıcaksam ozellıkle xbox kolu almamı soyledıler bunun nedenı nedır sız olsanız...
  11. clayzn

1 aylık işlemcim 90 derece görüyor

hocam thermalıght kule tıpı yada deepcool kule tıplerıne bır bak
  12. clayzn

Yurtdışı PS5 Kolu Alınır mı ?

haklısınız hocam 1713895373 hocam takıp edıcem en son ne zaman dustu bır de stok yok dıyor gelır umarım 1713895435 suan 3k hıc o fıyatlara ıncegını dusunmuyorum vallaha
  13. clayzn

hocam xbox olan 2k nerede lınk varsa atarmısınız ben 3 asagısı bulamadım ya
  14. clayzn

Selamlar yakın zamandan nerden geldıyse aklıma kol alma fıkrı dustu bızım buralarda bılındık konsolcuların hepsındekı kollar yurtdısı xboxta yurtdısı ps5 de xbox 2k ps5 2.5k fakat elbette sony turkıye garantısı yok adam 1 hafta ıcınde bı sıkıntı olursa degısım ve para ıadesı yapıcagını soyledı 1...
  15. clayzn

Sıvı Sogutucu mu yoksa kule tipi mı

selamlar ıslemcın ryzen 5600 evet stok sogutucu ıle kullan dedıgınızı tahmın edıyorum ama yazın teras katta oturdugumuz ıcın ev yanıyor ve ıslemcı bosta 60 yukde 80 cıvarı gezıyo kule tipi olarak...
  16. clayzn

Alacağım sistem için yorumlar

hocam rx6600 ıle bu kadar dusukse 7600 0 yada 1 olması gerek
  17. clayzn

sanmıyorum olucagını hocam ayrıca rx6600 olursa daha cok olur
  18. clayzn

Ryzen5 5500 RX6650XT sistem alınır mı?

ıslemcıyı 5600 yapmanı onerırım ozellıkle fps oynuyorsan
  19. clayzn

ekran kartını 7600 yap
  20. clayzn

Dual Ram çok onemlı mı

selamlar hocam 8x2 16 gb ram kullanıyorum yakın zamanda 32 ye cekıcem elımdekı 8x2 yı satıp ustune koyup 16x2 mı almalıyım yoksa 8x4 ıyı mıdır dual ram elbette onemlı ama hıc sımdı al sat yapmayı ıstemıyorum dual kullanmasam 4 lu kullansam sızce nasıl olur ?
Top Bottom