Arama sonuçları: *

• Users: mami.01
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

1000 TL klavye önerisi

Merhabalar maksimum 1000 TL ama bi 1100 falan da olur sağlam uzun ömürlük kronik sorunu almayan güzel bir red switch mekanik klavye istiyorum rica etsem yardımcı olur musunuz
  2. M

Ride 3 nasıl konsola bağlanır?

Arkadaşlar rica etsem yardımcı olur musunuz şuan indirimde olan ride 3 ü 6 TL ye aldım ama klavyeyle oynanır bir şekilde kola baglayamadım nasıl kola baglayabilirim yardımcı olur musunuz steam üzerinden oyunu aldım
  3. M

800 TL 900 TL arası red/brown switch mekanik klavye önerisi

800-900 TL bütçem var rica etsem valorant cs gibi oyunlar oynuyorum böyle takılmayan sağlam uzun kullanımlı alınabilecek en iyi klavyeyi söyleyebilir misiniz
  4. M

Ctrl ye basarken zıplama sorunu

Valorant oynarken adama sıkarken ara sıra ctrl tuşuna basıyorum bastığımda saçma bir şekilde ara sırada olsa denk gelen bir şey oluyor ateş ederken bi anda ctrl ye basınca karakter saçma bir şekilde zıplıyor ve bunun yüzünden kaybettiğim eller çok oluyor bunun sebebi nedir yardımcı olabilir...
  5. M

Fifa 23 te kol titreşimi açılmıyor

arkadaşlar fall guysa falan girdim ds4 kolum gayet iyi titriyor hiçbir sıkıntısı yok ama fifa 23 e gelince ve efootball 2023 te kol hiçbir şekilde titremiyor oyun zevki bakımından güzel olmuyor nerden açabilirim bunu acaba bilen yardım edebilir mi
  6. M

ps4 kolunu pc ye takınca sesler gidiyor

beyler şimdi ps4 kolunu pc ye takıyorum sesler gidiyor ayarlardan o sorunu çözdüm ve hallettim wireles controlller sesini devre dışı yaptım ama bu seferde ps4 kolunun ışığı yanmıyor sesler gidince ışık geliyor sesler gelince bu seferde ışık yok ne yapabilirim yardımcı olur musunuz acaba
  7. M

Efootball 2023 sabit 60 fps kalıyor

Arkadaşlar hiçbir oyunda sıkıntı yaşamıyorum bugün steamden efootball 2023 ü indirdim ve monitörüm 144 hz fps ise 60 a sabit görüntü gözüme çok kötü geliyor hiç akıcı değil hangi ayara baktıysam hangi videoyu izlediysem hiçbir çözüm bulamadım sizden Rica ediyorum lütfen yardımcı olun görüntü...
  8. M

Pc den Fifa 23 için çakma gamepad önerileri

Arkadaşlar fifayı satın aldım steam üzerinden ama klavyeyle oynanmıyor onun için gamepad almak istiyorum ama orjinalleri çok pahalı sıkıntı yaşayamacağım bildiğiniz çakma gamepadler varsa önerebilir misiniz rica etsem max bütçe 300 TL
  9. M

Gaming genden aldığım sistem ne zaman gelir?

31 mart cuma günü sipariş verdiğim sistemim hâlâ hazırlanıyor fatura falan düzenlenmemiş tahmini ne zaman gelir acaba bilgisi olan var mı normalde 5 iş gününde hazırlıyorlar yarın kargoya verilmesi lazım yarına verilir mi acaba bilgisi olan var mı hiçbir yerden de ulaşamıyorum gmailden yazdım...
  10. M

Trust GXT 180 Kusan alınır mı?

Arkadaşlar eski mouse um gamepower kyojindi onuda yeni almıştım ve iade ettim şimdi de kendime trus kusan almak istiyorum sensörü baya iyi diyorlarmış IPS te yüksek fiyatına göre çok iyi bir ürün olduğu söyleniyor sizce alınır mı yardımcı olursanız sevinirim alınır derseniz almayı düşünüyorum...
  11. M

Valorant cs gibi oyunlar için f/p mouse arıyorum yardımcı olur musunuz

Mouse pad im bu daha dün yeni aldım Düşük sens ve dpi la oynuyorum bi anda tepki verince mouse takılıyor takılmayan sensörü yüksek mouse arıyorum bütce max 350-400 arası daha fazla çıkamam uzun ömürlü var mıdır bu fiyata
  12. M

PERFORMAX Gaming XOTRAN RGB Mouse 99 TL alınır mı?

Valorant cs gibi oyunlar oynayan biriyim dpi ve sensim düşük oynuyorum onun için aniden adamlara dönerken takılma gibi sıkıntılar yaşamak istemiyorum bu mouse u araştırdım f/p gibime geldi size alınır mı
  13. M

Mouse hızlı tepki verince takılıyor sekiyor

Mouse markam bu Mouse pad im ise bu Oyun oynarken hızlı tepki verdiğimde mouse takılıyor dönemiyorum adamlara ve bundan dolayı ölüyorum aşırı sinir bozucu bir durum ekipman degistirmeden bunun çözümü yok mu mouse 1 haftalık mouse padi ise bugün aldım eski mouse pad varkende takılıyordu sorun...
  14. M

Gaming genden hazır sistem aldım elime ne zaman ulaşır

Cuma günü gaming genden bilgisayar sipariş verdim ama hâlâ hiçbir bilgi yok ne zaman kargolanır araya hafta sonu girdiği için mi sayılmıyor normalde 4 gün oldu çünkü işlerim var onları halletmem gerek bu süreci hızlandırmam lazım ama hiçbir şekilde cevap vermiyorlar mailden falan kaç kere...
  15. M

Gaminggenden şu sistemi sipariş verdim değer mi Nova-Dual5600x

Sistem şu ssd ve anakartı degistirdim sadece Şu sistemi cuma günü satın aldım 19 bin 300 TL ye sizce değer mi sistem hakkında yorumunuzu almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  16. M

Gaming gen sipariş ne zaman gelir

Gaming genden cuma günü sipariş verdim hazır sistem aldım acaba tahminen ne zaman gelir bilen biri söyleyebilir mi kesin bilmek imkansız zaten tahminen acaba bir sonraki cuma veya perşembeye yetişir mi yazılım okuyorum acil lazım onun için işlerim aksayacak yoksa araya pazar günü girdiği için...
  17. M

Çözüldü✓ R5 5600x rx6700xt sistem için 550w yeterli mi

Yeni bir sistem aldım ama ne yazık ki 650 w stoğu bittiği için bu sistem için 550w bir psu aldım acaba yeterli olur mu bu güzel sistemin çöpe gitmesini istemiyorum darboğaz yaşar mıyım yardımcı olursanız çok sevinirim...
  18. M

2 tane mouse pad arasında kaldım acil bir yardım eder misiniz alacağımda

İki tane mouse pad arasında kaldım valorant cs gibi oyunlar oynayan birisiyim onun için iyi bir tepki vermem lazım sağa sola dönerken iyi kayan sıkıntı çıkarmayan uzun yıllar kullanacağım bir mouse arıyorum şu ikisi arasında birini tercih etmek istiyorum sizce hangisi mouse iyi kaysın benim için...
  19. M

gaminggenden bu bilgisayarı alacağım sizce alınır mı fiyat 19.3k

İŞLEMCİ: AMD Ryzen 5 5600X 4.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci 1 ANAKART: ASUS PRIME B550M-A 4600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 mATX Anakart 1 EKRAN KARTI: ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı 1 RAM: Adata XPG 8GB 3200MHz DDR4 Single...
  20. M

Arkadaşlar 2 monitör arasında kaldım sizce hangisi acaba?

Genellikle fps oyunları oynayan biriyim valo cs falan özellikle valorant onun için 2 tane monitör arasında kaldım biri ıps panel 144 hz diğeri 165 hz va panel hangisini seçmeliyim lütfen yardımcı olun 144 hz ıps panel 165hz va panel Benim tercihim 144 hz ıps panel olan diğerinde yorumları...
Top Bottom