Neler Yeni

PERFORMAX Gaming XOTRAN RGB Mouse 99 TL alınır mı?

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
dostum bütçeni arttırmanı öneririm para biriktirip en azından rival 3 falan al çünkü mouslarda aynı monitör gibi tepki süresi var eğer rekabetçi oyun oynuyorsan sadece internetin bilgisayarın fark yaratmıyor klavyen mausen hatta mausepadin bile fark yaratıyor en dipten yüksek ekipmanlara çıkan birisi olarak rahatça söyleyebilirim biraz daha para biriktir

mami.01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed Yüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum bütçeni arttırmanı öneririm para biriktirip en azından rival 3 falan al çünkü mouslarda aynı monitör gibi tepki süresi var eğer rekabetçi oyun oynuyorsan sadece internetin bilgisayarın fark yaratmıyor klavyen mausen hatta mausepadin bile fark yaratıyor en dipten yüksek ekipmanlara çıkan birisi olarak rahatça söyleyebilirim biraz daha para biriktir
Hocam rival 3 çok pahalı değil mi ya daha iyi fiyata sensörü iyi olan mouse lar yok mu

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
rival 3 kablolusu 462tl paran yetmez ise bütçeni söyle bakayım senin için

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
asus tuf m3, g102, corsair katar pro daha varda aralarından en iyileri bunlar. Bana kalırsa ben corsair katar pro alırdım hocam ama dediğim gibi para biriktirmeniz çok acil değilse daha iyi olur

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Kürşat
asus tuf m3, g102, corsair katar pro daha varda aralarından en iyileri bunlar. Bana kalırsa ben corsair katar pro alırdım hocam ama dediğim gibi para biriktirmeniz çok acil değilse daha iyi olur
El büyükse ve tutuş şekli uygunsa n11'de kuponla falan sabre pro (non-rgb) modeller 360'a falan geliyordu

mami.01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed Yüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Para biriktirim n11 den 462 TL ye rival 3 almam daha mantıklı gibi gözüküyor peki şimdi hepsiburada da 530 lira n11 de 462 TL neden bu kadar fark var aralında ikiside aynı şey mi

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
ikiside aynı şey satıcı ucuz koymuş hocam sıkıntı yaşamazsınız yaşarsanızda n11 çözer diye düşünüyorum

mami.01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed Yüce
ikiside aynı şey satıcı ucuz koymuş hocam sıkıntı yaşamazsınız yaşarsanızda n11 çözer diye düşünüyorum
Mouse pad im ise bu değiştirmeme gerek var mı bugün geldi daha mouse pad iyi mi kötü mü anlamıyorum mouse um çok kötü çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mouse pad im ise bu değiştirmeme gerek var mı bugün geldi daha mouse pad iyi mi kötü mü anlamıyorum mouse um çok kötü çünkü
Gamepower kyojin kullanıyorum cs de flick atıyorum diyelim adama dönerken sapıtıyor mouse

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamepower kyojin kullanıyorum cs de flick atıyorum diyelim adama dönerken sapıtıyor mouse
bu mousepad yerine https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09TJKSRCB/ref=ox_sc_act_title_1?th=1 bunu almanızı tavsiye ederim yeni aldıysanız iade edin bence dönüşlerde sıkıntı olması seebebide mouse sensörüünün kötü olması ya da tozlanması olabilir.

Top Bottom