Neler Yeni

PERFORMAX Gaming XOTRAN RGB Mouse 99 TL alınır mı?

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Doğukan
asus tuf m3, g102, corsair katar pro daha varda aralarından en iyileri bunlar. Bana kalırsa ben corsair katar pro alırdım hocam ama dediğim gibi para biriktirmeniz çok acil değilse daha iyi olur
g102 için kronik sorunlu olduğu söyleniyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
asus tuf m3, g102, corsair katar pro daha varda aralarından en iyileri bunlar. Bana kalırsa ben corsair katar pro alırdım hocam ama dediğim gibi para biriktirmeniz çok acil değilse daha iyi olur
Hocam asus tufun sensoru performaxtsn daha kötü:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mouse pad im ise bu değiştirmeme gerek var mı bugün geldi daha mouse pad iyi mi kötü mü anlamıyorum mouse um çok kötü çünkü

Gamepower kyojin kullanıyorum cs de flick atıyorum diyelim adama dönerken sapıtıyor mouse
Hocsm sen performax aotron al veya 180 TL'ye çıkabiliyorsan trust kusan al

G102 kronik sorunlu, tufun sensoru kötü bizzat bende var memnun değilim. Performax aldım ben de.
16806470342234845031033179010003.jpg

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
g102 için kronik sorunlu olduğu söyleniyor.
G102 kronik sorunlu, tufun sensoru kötü bizzat bende var memnun değilim. Performax aldım ben de.
corsair katar pro içinde çift tıklama sorunu var deniliyor hocam şans işi ben g102 kullanan çok gördüm memnun olan ne beklediğine de bağlı bu fiyat aralığında zaten tamamen düzgün bir şey bulmak zor
haklısınız hocam ama marka olarak asus genelde daha çok tercih edildiği için yazdım. ayrıca servis de sıkıntı yaşama olasılığıda daha düşük.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
corsair katar pro içinde çift tıklama sorunu var deniliyor hocam şans işi ben g102 kullanan çok gördüm memnun olan ne beklediğine de bağlı bu fiyat aralığında zaten tamamen düzgün bir şey bulmak zor

haklısınız hocam ama marka olarak asus genelde daha çok tercih edildiği için yazdım. ayrıca servis de sıkıntı yaşama olasılığıda daha düşük.
Ustam 100 tllik mouseun ne servisi olacak yav. 12000 dpi PWM3327 sensörlü bir mouse u 100 liraya almak veli nimet. asus tuf alacağıma 3 tane performax alır kullanırım 2si yedekte durur :D

mami.01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed Yüce
Ustam 100 tllik mouseun ne servisi olacak yav. 12000 dpi PWM3327 sensörlü bir mouse u 100 liraya almak veli nimet. asus tuf alacağıma 3 tane performax alır kullanırım 2si yedekte durur :D
O zaman almalı mıyım sizce performaxı

Hocsm sen performax aotron al veya 180 TL'ye çıkabiliyorsan trust kusan al

G102 kronik sorunlu, tufun sensoru kötü bizzat bende var memnun değilim. Performax aldım ben de.Alıntıyı görüntüle
180 tl ye çıkabilirim trust kusan performaxa göre daha mı iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
O zaman almalı mıyım sizce performaxı

180 TL ye çıkabilirim trust kusan performaxa göre daha mı iyi
Switchi de daha kaliteli onun. Ikisi de tercih edilir hangisi bütçeni zorlamayacaksa

Top Bottom