Arama sonuçları: *

• Users: Ahmeteren
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Advanced Optimus Hz düşürme

arkadaşlar resimde görüldüğü gibi laptop kullanırken advanced optimus açıp harici ekran kartına(sadece nvida) geçince sağ taraftaki gibi hz düşüyo ve sanırım input lag oluyo bunun çözümü ne olabilir Laptop Acer Nitro 16 4060 Ryzen 7840hs
  2. A

CS2 mikrofon basınca drop girmesi

CS2 oynarken mikrofon basınca anlık drop giriyor csgo da ve diğer oyunlarda böyle bi sorun olmuyor herhangi fps sorunumda yok 250+ sabit oynuyorum
  3. A

35K sayısal sıralama ile hangi bölüm tercih edilir

sayısal 35bin sıralama yazdım ama tercih konusunda baya kararsızım tavsiye edeceğiniz bölümler varsa bekliyorum
  4. A

Laptop ekranı 144HZ yapamıyorum

Asus tuf a15 ryzen 9 7940hs rtx 4070 laptop aldım yeni ancak amdnin sitesinde 7940hs’in driveri yok sanırım bu sebepten 144hz’e alamıyorum ekranı ve cpunun işlemcisi aygıt yöneticisnde microsoft ağ bağdaştırıcısı olarak gözüküyor not:mux switxh açınca 144 hz e geçebiliyorum ancak normal modda...
  5. A

10K ya monitörlü sistem önerisi

Bütçem 10k belki az bi şey daha esnetebilirim genel olarak çok ağır oyunlar oynamayı düşünmüyorum cs,valo gibi orta seviye oyunları rahat oynayanileceğim bi sistem önerir misiniz
  6. A

MacBook Sıfırlamadan Sonra İşletim Sistemi Kurmak

2015 Macbook air modeli var satıcağım için sıfırlamam gerekti. Diski sildim ama işletim sistemi kurarken sonda hata veriyo yani işletim sistemini kuramadım bunun sebebi ne olabilir
  7. A

9-12 Bin TL Üni İçin Laptop Önerisi

oyun oynamak için alınmayacak belki küçük oyunlar oynayabilir onun dışında asıl amaç üniversitede kullanmak
  8. A

Mönitore görüntü windows açıldıktan sonra geliyor

yeni mönitor aldım görüntü windows açıldıktan sonra geliyor eski mönitorde boyle bi sıkıntı yoktu sistemim biraz eski bunun sebebi ne olabilir hdmi ile bağlı mönitor samsung odyssey G3
  9. A

MacBook M1 İşlemci mi İntel İşlemci mi

ikinci el yeni bi macbook almayı düşünüyorum 2020 macbook pro i5 işlemcili 2020 macbook air m1 işlemcili bunlardan hangisini almak daha mantıklı ,windows kurmayı düşünmüyorum bildiğim kadarıyla m1 işlemci daha iyi ama m1 işlemcili olan air modeli intel işlemcili olan pro modeli sizce hangisini...
  10. A

9000 TL ye Kadar Laptop Önerisi

Üniversite için 9k ya kadar laptop ariyorum
  11. A

Bilgisayar Ekran Ve Bileşenler Gidiyor Kasa Çalışmaya Devam Ediyor.

bilgisayarı ilk aldığımdan beri bu sorunu yaşıyorum. bazen yükte bazen internette gezerken birden ekran ve bileşenler gidiyor kasa çalışmaya devam ediyor.Resetlemeden açılmıyor bunun sebebi ne olabilir sizce bunu anlamanın bir yolu var mı her parçam garantili ben ekran kartı ya da psu kaynaklı...
  12. A

CSGO ATÖLYE HARİTALINDA PİNG SORUNU

arkadaşlarımla atölye de kendimiz kurduğumuz odada oynarken ping oluyo kuran kişide bi sıkıntı yok sadece bende ping oluyo normal rekabetçide veya topluluk sunucularında ping yok
Top Bottom