Neler Yeni

35K sayısal sıralama ile hangi bölüm tercih edilir

Ahmeteren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet eren çiçekdal
sayısal 35bin sıralama yazdım ama tercih konusunda baya kararsızım tavsiye edeceğiniz bölümler varsa bekliyorum

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
sayısal 35bin sıralama yazdım ama tercih konusunda baya kararsızım tavsiye edeceğiniz bölümler varsa bekliyorum
doğu tıp gelebilir okuyabilceksen
yoksa bilgisayar mühendisliği yazabilirsin kocaeli üniversitesi geliyor sana öneririm de
mimarlık diş eczacılık diğer mühendislikler
aslında birçok alternatif var kendine uygun mesleği tercih etmelisin

Ahmeteren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet eren çiçekdal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
doğu tıp gelebilir okuyabilceksen
yoksa bilgisayar mühendisliği yazabilirsin kocaeli üniversitesi geliyor sana öneririm de
mimarlık diş eczacılık diğer mühendislikler
aslında birçok alternatif var kendine uygun mesleği tercih etmelisin
Sağlık okumayı düşünmüyorum zaten aslında bilgisayar veya yazılımı yakın görüyorum kendime ama son senelerde çok fazla tercih edildiği için bölüm sıralamaları çok yükselmiş kocaeli bilgisayar geliyor ama ben kocaelide yaşadığım şehir dışında okumak daha cazip geliyor :)

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
Sağlık okumayı düşünmüyorum zaten aslında bilgisayar veya yazılımı yakın görüyorum kendime ama son senelerde çok fazla tercih edildiği için bölüm sıralamaları çok yükselmiş kocaeli bilgisayar geliyor ama ben kocaelide yaşadığım şehir dışında okumak daha cazip geliyor :)
sende haklısın dostum herkes ister farklı şehirde üniversite hayatı ama ben kocaelinin bilgisayar bölümünü ciddi anlamda beğendiğim için önermiştim sıralaman da tutuyor 2 kuzenim gitti çokta memnunlar mezun oldukları gibi iş imkanları da oldu şuan gayet güzel maaş alıyorlar

Ahmeteren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet eren çiçekdal
i çokta memnunlar mezun oldukları gibi iş imkanl

sende haklısın dostum herkes ister farklı şehirde üniversite hayatı ama ben kocaelinin bilgisayar bölümünü ciddi anlamda beğendiğim için önermiştim sıralaman da tutuyor 2 kuzenim gitti çokta memnunlar mezun oldukları gibi iş imkanları da oldu şuan gayet güzel maaş alıyorlar
Anladım hocam teşekkürler tavsiye için

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,744
İsim
göksel yurtcan
eğer ilginizz varsa makine yada elektrik eletronik müh. bakın hocam

melidoas6

80+ Silver
Muhtemelen mühendislikler öne çekicek. Ankara yada Eskişehirde geliyorsa yazabilirsin. Elektrik ve elektronikte olabilir alternatif olarak. Bilgisayar okuyacaksan büyük şehirlerde gelmez muhtemelen. Yazarkende dilin İngilizce olmasına dikkat et. Okumak istemediği şehri yazma. O bölümü okuyan birini bul yurt imkanlarına vs sor. Ulaşım imkanlarınıda iyi araştırmanın tavsiye ederim

Ahmeteren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet eren çiçekdal
Muhtemelen mühendislikler öne çekicek. Ankara yada Eskişehirde geliyorsa yazabilirsin. Elektrik ve elektronikte olabilir alternatif olarak. Bilgisayar okuyacaksan büyük şehirlerde gelmez muhtemelen. Yazarkende dilin İngilizce olmasına dikkat et. Okumak istemediği şehri yazma. O bölümü okuyan birini bul yurt imkanlarına vs sor. Ulaşım imkanlarınıda iyi araştırmanın tavsiye ederim
4 senedir ileri çekiyo hocam zaten biraz daha ileri gitmez diye düşünüyorum

melidoas6

80+ Silver
4 senedir ileri çekiyo hocam zaten biraz daha ileri gitmez diye düşünüyorum
Son senede olanları gördük her şey mümkün. Bu senede geçen sene kadar olmasada devam edecektir. İnsanlar yurtdışına çıkış yolu arıyor. Özellikle ingilizceyse daha da çekicektir

Top Bottom