Arama sonuçları: *

1. AhmetSerdar

Sistemimde bir sorun mu var?

İstersen sistemini powershellden performans testi yapabilirsin parçaların birbiriyle uyumluluk oranını gösterir Ekin kollamanın bu konu hakkında bir videosu vardı internetten aratırsan bulabilirsin
  2. AhmetSerdar

Sistemimde bir sorun mu var?

Dostum bende ryzen 5 5600 rx5700xt var yalan söylemeyim valo orta ayarlarda 250 300 civarı alabiliyorum
  3. AhmetSerdar

Temizlik Sonrası Ekran Kartı Bazen Çalışıyor Bazen Çalışmıyor

arkadaşlar herkese iyi forumlar dün gece RX5700XT Sapphire Nitro+ model ekran kartımı detaylı temizliğini yaptım termal macunu mx-6 ile değiştim padlere dokunmadım ve genel tozunu kulak çöpü ile yumuşak bir şekilde temizledim daha sonra kasaya taktım ve her şey normaldi bugün ekran kartımın...
  4. AhmetSerdar

67w şarj aleti önerisi

ben 2 hafta önce 950 tl ye kızılay mi store den aldım xiaomi 67w şuan zaten 300tl lere hiç yok ve eğer orjinal almayıp spigen gibi markalara yönelirseniz telefon 67w a geçmiyor şahsen kızılaydan almadan önce amazondan 1400tl ye 67W ugreen almıştım o 10w verdi telefona şuan yeni nesil telefon...
  5. AhmetSerdar

Yardım 1500TL Oyuncu kulaklığı önerisi

İyi günler oyun ve müzik için bir kulaklık arıyorum hazır kasım indiriminde alayım dedim şuan razer blackshark v2 x var 1289tl mediamarkt da ama asus tuf h3 de var ve hyperX cloud core da var kafam çok karışık 7.1 benim için çok önemi yok ugreen in ses kartına sahibim ortalama 1500tl bütçe ile...
Top Bottom