Arama sonuçları: *

• Users: musabzed48
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. musabzed48

Dying Light 2 Tolga ve Fatin görevinden çıkamıyorum. YARDIM

Arkadaşlar merhaba. Saçma sapan bir şey oldu. Hani bir görevde Fatin ve Tolganın istediği 6 şey varya onların 5 ini bildum fakat zamansal camı bulacakken nasil olduysa öldüm ve beni adamlarin odasinds yeniden doğurdu fakat hiçbir şekilde çıkamıyorum. O kadar 58 saat oynadım.
  2. musabzed48

CS-2 Ölüm Maçı FPS Saçma bir şekilde Düşüyor.

Arkadaşlar çok saçma bir şey var. Rekabette olmuyor fakat ölüm maçına girdiğimde ilk başta çok güzel 100 fps üzeri alıyorum biraz zaman geçiyor ve ardından 70 fps lere düşüyor. Oyuncu sayısı falan her şey aynı. Neden böyle garip bir şey var. Grafikleri en düşüğe çekiyorum genede lanet oyunda...
  3. musabzed48

Dying Light Görev İzlemek İstemiyorum

Biraz saçma olacak ama bu benim için bir sorun. Hikaye, yan görevler, meydan okuma falan her şey bitti sadece tekrarlanabilir görevler kaldı haliyle. Fakat illaki bir görevi izliyorum. Q tuşuna bastığımda turuncu konumu görmek istemiyorum. Daha doğrusu herhangi bir tekrarlanabilir görev izlemek...
  4. musabzed48

Sizce En iyi Alman Şansölyesi Hangisi ?

Cevapları Bekliyorum.
  5. musabzed48

Bu saçma sorunun çözümü nedir ?

Arkadaşlar outlast oynadım ancak bir türlü oyundan çıkmadı bende kasanın tuşundan bilgisayarı yeniden başlattım sonra otomatik onarım geldi. Ne denediysem denedim olmadı. Sıfırla diyorum hata veriyor, güvenli başlatıyorum yapmıyor yine hata veriyor. Sonra BIOS'a girdim ve Boot menüden SSD'min...
  6. musabzed48

Gta 5 Takılma Sorunu Sıktı Artık

Arkadaşlar yine saçma bir şey ile karşınızdayım. Bu Gta 5 te 150 fps alırken neden araç sürüyorken ani takılma olur. Cidden yeter artık. İşlemci R5 4500 ekran kartım rx 6600. Fps mükemmel ama ani takılma sorunu yaşıyorum. Gelişmiş grafiklerin hepsi kapalı. Grafiklerde ise hepsini normal yapmayı...
  7. musabzed48

Cities Skylines Hata-Yardım Edin

Aşağıda göründüğü gibi bir hata alıyorum. İnternette araştırdım. Böyle bir hata için çok az forum var ve hiçbirinde çözüm bulamadım. Steamden dosya bütünlüğünü doğrulama yaptım, 1 dosya doğrulanamadı ve indi. Daha öncede dosya doğrulama yapmıştım ve yine birkaç dosya inmişti fakat yine yapayım...
  8. musabzed48

Warzone Hata Yardım Edin

Arkadaşlar Warzone oynamak istiyorum fakat birkaç gündür bu hata ileyim. ''Searching For a Match<200 ms Ping'' yazıyor fakat asla oyuna atmıyor. Modemi resetledim fakat herhangi değişiklik yok. Kafayı yicem yardım edin.
  9. musabzed48

Lüks Polis Araçlarımız Hakkında Fikirleriniz

Arkadaşlar bence en mükemmel şekilde değerlendirilmiş. Ancak bazı insanlar böyle düşünmüyor. Benim düşüncem tabii ki bu araçlar satılıp belki onlarca Egea alınabilirdi fakat bir kerecikte bizim ülkemizde lüks polis araçları olsun aga. Hayatımda ilk defa bu kadar mutlu oldum. Şuna bakın Ferrari...
  10. musabzed48

EA App'ten Battlefield 4 Premium Almayın.

Arkadaşlar sizi uyarmak istiyorum. EA App'te Battlefield 4 almak istiyorsanız Premium sürümünü almayın. Çünkü Premium versiyonunda sadece DLC'ler bulunuyor asıl oyun bulunmuyor. Ben bunu bilmiyorken gittim Premium versiyonunu aldım. Kütüphanemde Battlefield 4 neden gözükmüyor diye bakarken...
  11. musabzed48

Battlefield 4 Premium aldım. EA App'de kütüphanede gözükmüyor.

Arkadaşlar selamün aleyküm. Daha dün tüm battlefield serisini aldım ve Battlefield 4 dahil bütün oyunlarım kütüphanede gözüküyordu. Ancak bu sabah bir girdim kütüphanede battlefield 4 gözükmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Yardım eder misiniz ?
  12. musabzed48

Apex Legends Hesabım Sıfırlandı. YARDIM

Agalar ben bugün EA App'den battlefield serisini aldım ve alırken malesefki başka bir hesabımla G-mail değiştirme falan yaptım fakat en sonunda EA hesabımın ve Steam hesabımın G-maillerini aynı yaptım. Apex Legendsa bir girdim ne göreyim. hesabım sıfırlanmış. Ben bu oyuna para yatırmıştım...
  13. musabzed48

Elveda Steam, Hoşgeldin Epic Games

Belki yollarımız yeniden kesişir. Yine eski günlerdeki gibi oluruz. Ben artık Epic Games'teyim. Kendine iyi bak Steam. Görüşmek üzere.
  14. musabzed48

Yepyeni bilgisayar donuyor. Yardım edin.

Arkadaşlar merhaba. Daha 1 ay önce yeni bilgisayar alındı. Bilgisayarımın ekran kartı RX 6600, işlemci ise Ryzen 5 4500. Sorun şu ; Bakın arkadaşlar oyun oynarken bilgisayar asla donmuyor. Hatta 12 saat aralıksız oyun oynadığımda bile asla donma olmadı. Üstelik grafikler çoğu oyunumda en üst...
  15. musabzed48

Warzone 2.0 43.6 GB güncelleme

Arkadaşlar benim bilgisayarda mı sorun var anlamadım. Sizdede 43.6 GB'lık güncelleme var mı ? Bu kadar büyük güncelleme nasıl olur ?
  16. musabzed48

PC Rampage RMK-81 Deluxe Edition Bluethoot 5.0 kulaklık ses gecikmesi.

Arkadaşlar merhaba. Ben Rampage RMK-81 Deluxe Edition aldım. Kulaklık Bluethoot 5.0 özelliğinde. İlk başta kablolu kullanıyordum ancak daha sonra Ugreen Bluethoot 5.0 USB Dongle aldım. Her ikisi kaliteli marka her ne gerekiyorsa çoğu şeyi yaptım ama yinede düzelmedi. Ses neredeyse 0.5 veya 1.0...
  17. musabzed48

Dying Light nasıl oynanır. Lütfen yardım edin.

Arkadaşlar merhabalar. Size sorularım var. Cevaplarsanız sevinirim. Ben bu oyunu 5 ya da 6 gün önce oynamaya başlamıştım. Ancak bir yerden sonra bir şeyleri sonradan öğrendim. Mesela elimizdeki silahlar bir zaman sonra eskiyor ve yenilememiz lazım. Demir gibi bir şey istiyor sanki. Bir de yeni...
  18. musabzed48

4070ti Ekran kartı olan bir sistem toplayabilir misiniz ?

Arkadaşlar herkese selamün aleyküm. Hayırlı günler. Teknoloji ile ilgili çok araştırma yapan insanım fakat hiçbir zaman sistem toplamadım. Yardımınıza ihtiyacım var. Öncelikle 35000 lira bütçem var. Monitör olarak Samsung Odyssey G9 monitörünü alıcam. Sizden asıl isteğim bu monitörün...
  19. musabzed48

Çözüldü✓ Intel Arc A770 ekran kartı ve Samsung Odyssey G9 monitörlü sistem sizce nasıl ?

Arkadaşlar herkese selamün aleyküm. İnşallah yakında bilgisayarım olucak. Bütün uyumluluklara falan her şeye baktım ve bir PC topladım. Daha ürünleri sipariş etmedim. Ancak bu konuyu, sizden belki öneriler alırım diye açtım. Bu arada bütçem max 64500 lira. Öncelikle size sistemin özelliklerini...
Top Bottom