Arama sonuçları: *

1. T

Fitness - Sırt ve Göğüs Çalışmıyor

fly makinesinde falan göğüs ağrısı yüzünden değil omuz ve kol ağrısı yüzünden bırakıyorum hiç hedef bölgelerim çalışmıyor
  2. T

Big Mass Gainer nasıl kullanılmalı?

arkasında antremandan 30 dakika önce ve antremandan sonra 30 dakika içerisinde tüketilmeli diyo öyle mi yapayım yemeğin üstüne içsem direkt yemekteki kalorinin vücuda işlemesini kolaylaştırıyor diye biliyorum
  3. T

Big Mass Gainer nasıl kullanılmalı?

yemek öncesi mi yemek sonrası mı yoksa antreman öncesi mi antremanın sonrası mı kullanılmalı yardım lazım
  4. T

HIQ Gain Deluxe VS Big Mass Gainer

beyler hangisi daha iyiydi ben big joy un big mass fh factors gainerini aldım salaklık mı ettim sizce?
  5. T

Okul Yüzünden Beslenme Programına Uyamıyorum

hocam verdi
  6. T

akşam giriyorum spora, sabah uyanıp yemek yapamıyorum. Okula götürmek için 5 yumurta mı haşlayayım yoksa bi tencere pilav veya makarna falan mı götüreyim, siz ne yapıyorsunuz 1681241547 beslenme programı böyle her ay değişiyor büyük ihtimalle daha 1 ayım olmadı
  7. T

hocaya da gösterdim doğru dedi
  8. T

Ne yaparsam yapayım hep kollarım yoruluyor yardım edin
  9. T

53 kiloyum kilo almam gerek testesteron bu yaşımda en çok salgılanan dönem olduğu için bu dönemde yaparsam yaparım aşırı iyi bir vücud 1681188112 sadece akşama uyabiliyorum kilo aldırır mı 53 kiloyum şuan
  10. T

akşam fitness çıkışı sığır gibi yiyorum onun bir katkısı olur mu? Kahvaltı 2 tüm 2 beyazı yumurta 70gr yulaf 2 adet salatalık ,2 adet ceviz 1 bardak yeşil çay Öğlen 200 gr ızgara tavuk 100gr jasmine pirinç Karışık salata içerisine 5 gr zeytin yağı Ara öğün 150 gr somon (mümkünse) yoksa et...
  11. T

Fitness Programım Nasıl?

1.PROGRAM 2. PROGRAM 3. PROGRAM
Top Bottom