Arama sonuçları: *

• Users: Fatihh_
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Fatihh_

Aliexpress Kuponu İle Neler Alabilirim?

Önerilerinizi bekliyorum. Aklımda 80tlye Bluetooth lu bir 5m lik şerit led vardı. Üstüne max 60tl ekleyebilirim. Zorlasam 90. Klavye olursa süper olur.
  2. Fatihh_

RAM in Anlık %100 Kullanılması Sorun Yaratır Mı?

Bir açıp deneyeyim dedim. Gta her şey ultra 8x MSAA vs. arkada da 10 civarı opera sekmesi ,CSGO,ETS 2 ve Rocket League açtım. 15.9 GB yi gördü bir an. Sistem 2 3 sn bir afaladı sonra kednine geldi programları kapattım şuan sorunsuz. Fazla merak baş yarar fakat sizce bu yaptığımın pcye bir zararı...
  3. Fatihh_

Şu Hayatta En Utandığınız An?

Cevapları bekliyorum dostlarım. Belki ben de söylerim birşeyler :)
  4. Fatihh_

R5 3500x ve Asus Dual Rtx2060 evo lu sistem Kaç TL eder

Ben bu sistemi aldım. Baya bir sordum forumda. Ortalama bir fiyatta olduğunu düşünüyorum ama sorayım yine: -R5 3500X (tercih etme sebebi işlemci güncellemesi yapmak istiyorum) -ASUS Dual RTX2060 Evo 6 GB. -ASUS B450M-K /csm RGB 4 slot RAM. -GeIL 2x8 3000 MHz RAM. -Addlink 256 GB NVMe M.2 SSD...
  5. Fatihh_

Donanım Arşivi nin Ambargo Yediği Firma

Donanım arşivinin ambargo yediği firma hangisidir? Aklımdaki tüm firmalara baktım. Şüphelendiğim Xfx, Zotac falan vardı onların da videosunu çekmiş. Sizce hangisi?
  6. Fatihh_

Recep Baltaş Açıklama Yapmak Yerine Yaşımla Dalga Geçti :D

Görmüşsünüzdür illaki. Technopat ta vir arkadaş konu açmış. Technopat neden DA gibi sistemler toplamıyor diye. Ben de mesajları okudum ve Recep Baltaş 'a şöyle bir yanıt verdim: Hatta en baştan mesajlar şöyle. Ben şahsen Recep Baltaş gibi bir insanın böyle bir söylemde bulunmasını...
  7. Fatihh_

Sinerji rtx2060 ve 3500x hazır sistem alınır mı?

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-lumiere-ryzen-5-3500x-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rtx2060-p-37680 anakart, ram, ssd, ekran kartı ve işlemcisi kaliteli gözüküyor. Tek siteden toplamak istiyorum. Yardımcı olur iseniz sevinirim. Sizce bu sistem alınır mı? 7542 TL
  8. Fatihh_

İ3 10100F vs İ5 10400F

Arkadaşlar hemen konuya gireyim. Bütçem 7100tl. Üstüne çıkmak pek istemiyorum. Tek siteden toplamak için i3 10100F almam gerekiyor. Hiç toplama tecrübem yok. Toplamayı düşündüğüm site ise Sinerji bilgisayar. Ekran kartı hariç oradan toplamayı düşünüyorum. Sizin de sistem önerileriniz varsa, veya...
  9. Fatihh_

Sizce DA yeni sistem Kaç k bandında olur?

Fikirlerinizi bekliyorum.. Da nın yeni sistemi için 2 tane pc siparişimi iptal ettim. Bütçem max 7100.
  10. Fatihh_

7000TL İ3 10100F SİSTEM TAVSİYE

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/2ZXHDBF5 Topladığım sistem bu. Sizce alınır mı, yoksa DA sistem 5 beklenir mi?
  11. Fatihh_

Msi Rx5600xt Gaming MX Nasıldır?

Bugün sinerji den altta belirttiğim sistemi aldım. Tek sorum ekran kartı. Msi rx5600xt mx nasıldır acaba? Bu arada sistem 6700 tuttu. Sizce fiyatını hakeder mi?
  12. Fatihh_

Asus Tuf rx5600xt Evo 14gbs de çalışır mı?

Yakın zamanda RX5600XT TUF EVO 3 FANLI MODELİ almak istiyorum. İtopya da 12gbs Sinerji de ise 14gbs yazıyor. İtopya dan aldığım zaman Bios ile 14gbs e yükseliyor mu veya 12 ile ne farkı var?
  13. Fatihh_

Msi b550 almaya değer mi?

Aklımda 220t kasa almak ve de 4 slotlu herhangi bir anakart almak vardı. Ama xpg invader gibi bir kasa alıp b550 anakart alma fırsatım var. Yazılım mühendisi olmak istediğim için anakartı yüksek tutmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Top Bottom