Arama sonuçları: *

1. Arda Türkcü

i3 12100F GTX 1050 Ti FIFA 23 çok kasıyor

Dostlar selam, diğer oyunlarda kasma vs asla yaşamıyorum ama FIFA23 düşük ayarlarda oynarken bile çok kasıyor. Ana menüde kasma yok akıcı fakat maç içinde çok kasıyor, hard diskten SSD'ye kurdum oyunu daha iyi olur diye fakat SSD 110 GB 46 GB oyunuda kurunca yer kalmadı, bar kırmızı gözüküyor...
  2. Arda Türkcü

Xbox Game Pass oyun inerken bir sorun oluştu hatası

Xbox Game Pass'ten oyun indirmeye çalışırken yükleme başlamadan önce bir hata oluştu diyor, C diskim dolu olduğu için indirme başlamıyor, fakat boş olan D diskime yüklemeyi aktaramıyorum, zorunlu olarak C ye kurmaya zorluyor, ne yaptıysam D diskinden yüklemeyi başlatamadım, ne yapmam gerek...
  3. Arda Türkcü

Cihazı kullanırken kendiliğinden donuyor

Dostlar selam, cihazı kullanırken youtube da gezerken vs, bir süre sonra cihaz yavaşlıyor sonradan da tamamen donuyor, kapatıp açmadan da düzelmiyor. Ne yapmam gerek ? Teşekkürler.
  4. Arda Türkcü

i3 12100F'li sistem topluyorum

Dostlar iyi akşamlar, hali hazırda kullandığım bilgisayarıma update yapıyorum. Ekran kartı harddisk,ssd, kasa vb. bende hali hazırda mevcut. İşlemci, Ram ve anakart değişimi yapıcağım. İşlemci olarak i3 12100F İşlemci tercih ettim. Anakart olarak Msi B660M Ddr4 4600(oc) tercih ettim...
Top Bottom