Arama sonuçları: *

• Users: Deann
  • Order by date
  1. D

Yardım Msi monitör ayarları her açtığımda sıfırlanıyor

Merhabalar, şuanki mönitörüm olan MSI G24C4 modeli örneğin hareket bulanıklığını önle(anti motion blur olarak da geçiyor) ayarını açıyorum ama bilgisayar kapanıp açıldığında o ayar her seferinde kapanıyor bunu kaydetmenin yolu yokmu acaba her pc açtığımda o ayarı açmak istemiyorum
  2. D

Yardım Steam Oyunlarında Bilgisayar Çok Isınıyor

sistemi alalı 6 ay oldu zaten bu yaz değiştirme imkanım olabilir yine de temizlik yapacağım
  3. D

evet cpu hocam, soğutma fikrini düşünüyorum zaten ama neden steam epic oyunlarında oldugunu sadece anlamıyorum dusuk sistemli oyunlarda bile neyse en kotu dediginiz gibi soğutma takarım
  4. D

hocam masaüstü 1687695315 evet 😅 ama 80de değil tam afterburner dan baktıgımda 85+ gosteriyordu eksik yazmısım yani bu oyunlarda 10 dk icerisinde ucuyor sıcaklık anlamıyorum bunu aldıgımdan beri boyle bilgisayarda mesela gta5de de boyle slime rancher 2de de(dusuk sistemli bi oyun oldugu icin...
  5. D

Arkadaşlar merhaba, sadece steam,epic,xbox oyunlarında pc cok ısınıyor(10-15dk içerisinde 80+ dereceleri görüyor) onun dısında mesela vlaorantta normal oynuyorum.Muhtemelen aynı oyun olmadığından olabilir mi diyeceksiniz ama Slime Rancher 2 oyununda bile 10 dk içerisinde 80leri gordugu oldu yani...
  6. D

Sadee steam oyunlarında ısınma sorunu

Hocam tabii ki olabilir benim de ayni sorunum var ama sadece steam,epic,xbox oyunlarinda isiniyor mesela slime rancher 2 aman aman bi oyun değil ses gelmeye basliyor pcden valorantta normal ama
  7. D

Bilgisayarımda virüs mü var?

bilgisayarımda belli araliklarla masaüstünde 2 uygulama kısayolu kayboldu kayboldu ve ardindan bugun bi anda valoranta girememeye başladım gorev yöneticisinden riot client kapatıp açtım ancak yeniden başlatmama rağmen açamadım onu silip yüklerim sıkıntı değil ama virüs yoktur umarım yardımcı...
Top Bottom