Neler Yeni

Yardım Steam Oyunlarında Bilgisayar Çok Isınıyor

Deann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Altın
Arkadaşlar merhaba, sadece steam,epic,xbox oyunlarında pc cok ısınıyor(10-15dk içerisinde 80+ dereceleri görüyor) onun dısında mesela vlaorantta normal oynuyorum.Muhtemelen aynı oyun olmadığından olabilir mi diyeceksiniz ama Slime Rancher 2 oyununda bile 10 dk içerisinde 80leri gordugu oldu yani steam gibi platformlardaki oyunlarda sadece boyle ısınmasının bir nedeni varmı rahat rahat oynuyamıyorum çok uzun süre olmadan oyundan çıkıyorum daha da ısınmasın diye

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
ismail
Korsan olan oyunlarda ısınmıyor herhalde :D
80 derece olmasının bir zararı yok.Kendinle kıyaslama bilgisayarı yanıklar oluşmaz onda

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
Laptop mu masaüstü mü

Deann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Altın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop mu masaüstü mü
hocam masaüstü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korsan olan oyunlarda ısınmıyor herhalde :D
80 derece olmasının bir zararı yok.Kendinle kıyaslama bilgisayarı yanıklar oluşmaz onda
evet 😅 ama 80de değil tam afterburner dan baktıgımda 85+ gosteriyordu eksik yazmısım yani bu oyunlarda 10 dk icerisinde ucuyor sıcaklık anlamıyorum bunu aldıgımdan beri boyle bilgisayarda mesela gta5de de boyle slime rancher 2de de(dusuk sistemli bi oyun oldugu icin bunu ornek verdim)

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
ismail
hocam masaüstü
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet 😅 ama 80de değil tam afterburner dan baktıgımda 85+ gosteriyordu eksik yazmısım yani bu oyunlarda 10 dk icerisinde ucuyor sıcaklık anlamıyorum bunu aldıgımdan beri boyle bilgisayarda mesela gta5de de boyle slime rancher 2de de(dusuk sistemli bi oyun oldugu icin bunu ornek verdim)
85 derecenin cpu olduğunu düşünüyorum.Öyleyse normal soğutma takarsın en kötü

Deann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Altın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
85 derecenin cpu olduğunu düşünüyorum.Öyleyse normal soğutma takarsın en kötü
evet cpu hocam, soğutma fikrini düşünüyorum zaten ama neden steam epic oyunlarında oldugunu sadece anlamıyorum dusuk sistemli oyunlarda bile neyse en kotu dediginiz gibi soğutma takarım

EsdeathSama

80+ Bronze
Termal macunu en son ne zaman değiştirdiniz?

EsdeathSama

80+ Bronze
sistemi alalı 6 ay oldu zaten bu yaz değiştirme imkanım olabilir yine de temizlik yapacağım
Macun biraz kalitesiz olabilir normalde 9 ay gibi bir sürede etkisini kaybetmeye başlar. Zaten yaz ayındayız temizlik ve macun değişimi bu aralar önemli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,867
Üyeler
155,006
Son üye
Ydesign
Top Bottom