Arama sonuçları: *

1. O

IEM kulaklık önerisi

Merhaba. Bir haftadır truthear Zero (mavi) kullanıyorum ama sanki bir şeyler eksikmiş gibi. Amacım oyun oynamak ve müzik dinlemek. Solumdaki bir oyuncunun sesini duyuyorum lakin sol arkamda veya sol önümde çıkabiliyor, sahne derinliği ile alakalı bir durum mu ben mi alışamadım bilemiyorum. İlk...
  2. O

🔥İndirim ALİEXPRESS YIL DÖNÜMÜ FIRSATLARI 18 MART SAAT 10:00'DA BAŞLIYOR !

iem önerisi olan varsa indirim başlamışken alalım
  3. O

Ana Konu Amazon Bahar Fırsatları Başladı!

kablolu kulakiçi kulaklık gören paylaşan olursa dua ederim
  4. O

Dell g2524h Renk Sorunu

hayır hiç yok
  5. O

XLR kablosu nerede yaptırabilirim

Merhaba. Dişi ucu 90 derece açılı bir xlr kablosuna ihtiyacım var stok halde satan yer bulamadım. Bu tarz bir kabloyu kim yapar acaba yönlendirebilirseniz çok sevinirim. Örnek olarak: https://www.amazon.com/Mogami-Microphone-XLR-Female-XLR-Male-Connectors/dp/B075RXK3GJ
  6. O

Dell g2524h Renk Sorunu

evet hocam cidden parlaklık kısıkken bile g24f2 renkler inanılmaz fazla geliyor . gözüm alıştı gibi sanırım dell monitörün renkleri artık daha doğru geliyor gigabayt daki renkler sanki abartı yüksek gibi gelir oldu.
  7. O

Dell g2524h Renk Sorunu

Panel farkı sanırım ama ne bileyim gigabyte 4.5k fiyatıyla 9k lik delllden nasıl olur da daha canlı renklere sahip olabilir anlamadım. Modlar arası geçiş yaptım FPS modunda değil kontrol ettim. Sanırım tek tek özel olarak ayarlamak gerekecek. Movie modu kullanıyorum genellikle monitörlerde...
  8. O

Dell g2524h Renk Sorunu

arkadaşlar merhaba. bu hafta iki yeni monitör aldım bir tanesin, 4 gün önce gigabyte g24f2 ips 144hz bir monitör. bugün de dell g2524h monitörü aldım. fakat renkler sanki gigabyte monitörüme göre sönük kalıyor. aynı ışık değerlerini yapmış olmama rağmen dell biraz daha sarımsı gibi hatta aradaki...
  9. O

🖥️ MONİTÖR ALDIM! Dell G2524H 240 Hz - 24.5"- FAST IPS 🔥

hocam monitörü bende aldım fakat böyle diğer ips monitörüme göre sanki beyazlar biraz daha sarı gibi gece modu vs de açık değil anlamadım gitti. ölü pixel ghosting vs yok. sizde renkler nasıl
  10. O

Bu fiyata bu monitörden iyisi varmı?

hocam monitörü bende aldım fakat böyle diğer ips monitörüme göre sanki beyazlar biraz daha sarı gibi gece modu vs de açık değil anlamadım gitti. ölü pixel ghosting vs yok. sizde renkler nasıl böyle bir sorun yaşadınız mı
  11. O

Yardım Sizce bu ekran nasıl?

nasıl memnun musun başka marka mı önerirsin ?
  12. O

Bu fiyata bu monitörden iyisi varmı?

naptınız aldınız mı memnun musunuz? farklı bir modele yöneldiyseniz nedir ?
  13. O

🖥️ MONİTÖR ALDIM! Dell G2524H 240 Hz - 24.5"- FAST IPS 🔥

kullanan arkadaşlar son durum nedir öneriyor musunuz ? ona göre vatandan gidip alacağım şimdi. veya farklı modele bak diyeceğiniz bir model varsa ona yöneleyim
  14. O

Canlı Yayın ve Podcast için Ses Kartı Önerisi

Merhabalar. Podcast kayıtları yapmak ve canlı yayında kullanmak için kullanacağım. İyi bir mikrofon ile kullanacağım önümde 2 seçenek var sm7b veya ev re20. Bu mikrofonları da sorunsuz yürütebiliyor olması lazım. Daha önce SLL+ kullanmıştım sm7b mikrofonu sorunsuz yürütüyordu. Bütçem 10.000tl...
  15. O

🔥İndirim Evcil Hayvan ürünlerinde 4 al 2 öde

nd mamalar bu fiyatlara bir daha asla bulunmaz ben eşin dostun prime hesabını da kullanıyorum çünkü sepete max 5 adet eklettiriyor.
  16. O

Hawk Gaming Chair FAB V6 Oyuncu Koltuğu 4499TL

model olarak iyi mi diyorsunuz kardeşime almayı düşünüyorum
  17. O

🔥İndirim 🔥🔥XPG Summoner Silver Speed Klavye 1399 TL🔥🔥

silver switch sıkıntı arkadaşlar ben 3 yıl kadar corsair k95 kullandım haalen yazım hataları yaptığım oluyor çift tıklama zaten allahın emri bilginiz olsun ona göre alın.
  18. O

❌İndirim Bitti! 20 lt kedi kumu 99 TL

aynı sonucu veriyor lakin maliyeti düşünüldüğünde hiç hesaplı olmuyor.
  19. O

❌İndirim Bitti! 20 lt kedi kumu 99 TL

arkadaşlar evde sıfır koku istiyorsanız proline aktif karbonlu kedi kumu kullanın tecrübeyle sabittir. Not: tozlu bir kum ama şuana kadar kullandığımın eeeen iyisi
  20. O

🔥İndirim Stanley 1.9 Litre Termos 1641₺🔥🔥🔥

arkadaşlar fiyatı gerçekten uygun mu geçen haftaki indirimlerde ne kadardı ona göre alacağım
Top Bottom