Arama sonuçları: *

• Users: kaan0513
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Lian li Kasa Fan Hakkında

Merhaba incehesaptan lianli o11 dynamic evo kasa satın aldım. Kafamda sl infinity fan takmak var. Fakat şu an bütçem uygun değil. Daha önce kullandığım cougar mx660 kasamda 4 adet argb li fan mevcut. Bunları kasaya monte edip argb li şekilde kullanabilir miyim? Bir de sıvı soğutucumda da 3 adet...
  2. K

Nxzt H9 Flow mu Phanteks nv5-7 mi?

Herkese selamlar, kasa değişikliğine gitmek istiyorum. Nxzt H9 Flow mu Phanteks nv5-7 mi tercih edeyim? Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. 🙏🏻
  3. K

🔥İndirim MSI MAG CORELIQUID M360 3569 TL

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mag-coreliquid-m360-360-mm-sivi-islemci-sogutucu.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIze--mYPghQMV_gCiAx1TwQzLEAAYASAAEgJj1PD_BwE Performans konusunda karışık biraz memnun olan da var olmayanda biraz şans işi gibi.
  4. K

Device Setup Manager 131 Hatası Neden Verir?

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda donma kasma vs hiç bir sorun yok fakat olay görüntüleyicisine geldiğimde Device Setup Manager 131 Hatasının sıklıkla verdiğini görüyorum. Bu hata kodunu neden verdiğini bilen var mı? Cevaplarınız şimdiden teşekkürler...
  5. K

Furmark testimin sonuçları nasıl?

Merhaba arkadaşlar, elimde 3070 Ti kartım var. Satılığa koyacağım koymadan öncesinde FurMark testi yaptım. Sonuçları aşağıya ekliyorum. 2K görüntü 8X MSAA çözünürlük için yorumlarınız nelerdir?
  6. K

Furmark testimin sonuçları nasıl?

Merhaba arkadaşlar, elimde 3070ti kartım var. Satılığa koyacağım koymadan öncesinde furmark testi yapmak istiyorum. Daha önce hiç denemedim. 2k ekranım var. Furmark ayarlarında Seçmem gereken ve dikkat etmem gereken kısım var mı?
  7. K

Palit 4070ti Super Jetstream Hk.

Merhaba arkadaşlar elimde msi ventus 3070ti 8gb varken palit jetstream 4070ti süper 16gb sipariş verdim. Pazaramada 33k fiyat vade farksız 9 taksit olduğu için aldım. Aslında 5000 serisini beklemek vardı aklımda fakat ilerleyen günlerde doların ne olacağı, 5000 serisi kartların ne kadardan...
  8. K

Mavi Ekran Win Olay Görüntüleyici Hatalar Hk.

Arkadaşlar win olay görüntüleyici kısmında resimdeki gibi sürekli bu şekil hata alıyorum. PC de ne bir takılma ne de kasma söz konusu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  9. K

MSİ B650 Carbon Wifi ye geçilmeli mi?

Merhaba arkadaşlar elimde MSİ B650m Mortar Wifi anakart var. Uzun süredir bu anakartı beğeniyordum. Amozonda 10.500 TL gibi bir fiyata düşmüş. Elimdeki kartı satıp bu karta geçilmeli mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. K

Win 10 Mail ile giriş iptali

Merhaba bilgisayarı formatladıktan sonra yanlışlıkla mail tanıttım. Normalde direk masaüstü ekranına gelirken açılışta kullanıcı seçip win hello aktif etmemi isteyen bir ekran geliyor. Bunu nasıl iptal edebilirim. Şimdiden teşekkürler...
  11. K

Open GL Bellek Bitti Hatası

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim üzere ekran kartı bu Open GL Bellek Bitti hatası vermekte. Daha önce başına böyle bir durum gelen var mı ya da çözümü hakkında bilgi sahibi olan? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  12. K

7600x işlemci için AMD Software: Adrenalin Edition sürümü seçimi?

Arkadaşlar selam, 7600x işlemcim var dahili grafik işlemcisi için MSİ anakartımın MSI Center programı "AMD Graphic Drivers 23.40.02" sürümünü buluyor. Bunu yüklediğimde de AMD Software:Adrenalin edition warning hatası alıyorum. AMD Sitesinden 7600x işlemci için dahili grafik işlemcisini kontrol...
  13. K

Çözüldü✓ Ekran Kartı Full Vram Kullanımı Hk. (3070ti 8GB)

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce başlayan boş ekranda dahi devam eden sürekli cw sorunu için bir konu açmıştım. Bugün ise msi afterburner uygulamasında Silkroad gibi bir oyunda 8gb Vram kullanması dikkatimi çekti. Daha önce 2-3 gb vram kullanıyordu ve bu durum anlık değil client 2 saat açık...
  14. K

Ekran Kartı Full Vram Kullanımı Hk. (3070ti 8GB)

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce başlayan boş ekranda daha devam eden sürekli cw sorunu için bir konu açmıştım. Bugün ise msi afterburner uygulamasında Silkroad gibi bir oyunda 8gb Vram kullanması dikkatimi çekti. Daha önce 2-3 gb vram kullanıyordu ve bu durum anlık değil client 2 saat açık...
  15. K

Sistem bütün gece aynı işlemi tekrarladıktan sonra sistemde sorun oluşur mu?

Merhaba arkadaşlar, oynadığım online oyun için kullandığım bot un süresi bitmiş bende bunu farketmemişim. Buraya kadar sorun yok, süresi bittiğinden bot kendini defelarca açmış sabah kalktığımda 1000+ tane bot dosyasını açık buldum. PC işlem yapmıyordu. Reset attım, stopecode mavi ekran hatası...
  16. K

3070ti den 4070Super ya da 4070ti Super e Geçilir mi?

Merhaba arkadaşlar, imzamdaki sitem için 2k monitör de 3070ti den 4070 super ya da 4070ti super e geçmek mantıklı mı yoksa 5000 serisi beklenmeli mi?
  17. K

2 ve 3 Fanlı Ekran Kartları Arasında Fark Var mı?

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta da belirttiğim gibi 2 ve 3 Fanlı Ekran Kartları Arasında performans olarak fark var mı? Yoksa sadece soğutma kapasitesi mi farklı? https://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-dual-rtx-4070-super-evo-12gb-gddr6x-192bit-nvidia-dlss-3-ekran-kart.html
  18. K

Yardım Hangi DDR5 Ram Tercih Edilmeli

Merhaba arkadaşlar, elimde linklediğim kingstone marka ramin 5600 Mhz olanı mevcut. Yalnız ramin tekinde sorun var. Mavi ekran hataları alıyorum (memory management) Garantiye göndereceğim. Çok yüksek ihtimal değişim ya da ücret iade çıkacaktır. EXPO uyumlu olduğu için Kingstone tercih etmek...
  19. K

Yardım DDR5 Ram Önerisi Hk.

Merhaba arkadaşlar, kullanmış olduğum Kingston Frbstrgb 32GB 5600 KF556C36BBEAK2-32 ikiz ramlerin biri arızalandı. Haftaya servise göndereceğim. İade ya da değişim kararı çıktıktan sonrasında ücret iademi alıp ramleri 6000 mhz ye çıkarmak istiyorum. Sizce hangi model marka ram almalıyım...
  20. K

Yardım Assassin's Creed Odyssey İşlemci Sıcaklığı Hk.

Merhaba arkadaşlar, 7600x işlemci ve 3070ti ekran kartına sahibim ultra 2k ayarlarda işlemci sıcaklığı 360lık sıvı soğutma olmasına rağmen oyun içinde 85-90 derece arası seyrediyor. Bu oyun özelinde işlemci tabanlı bir oyun olduğu için bu sıcaklık normal mi bir sorun mu var?
Top Bottom