Arama sonuçları: *

1. alaattinaltun

Yardım İşlemci değişikliği sonrası problem

Kardeşim saçma gelebilir bunca uğraştan sonra belki ama halen düzelmediyse ramlerinin metal kısımlarını silgi ile temizle sonra geri tak. Ben saatlerce uğraştıktan sonra bu şekilde çözüldü. Şaka gibi çözümler oluyor bazen. Ryzen 5 3600'den Ryzen 5 5600'e geçtiğimde oluşmuştu bu durum.
  2. alaattinaltun

Kafayı yemek üzereyim, işlemci sorunu

Aynı sorunu bende yaşadım daha önce. Ryzen 5 3600 işlemcim ve kit olarak 8x8 16gb ram vardı farklı ram takınca görüyordu. Malesef sorunu çözemedim bende ramlari satıp ikinci elden aynı ramlerden aldım 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum bi sorun yok. Benim evde 3 tane bilgisayar var denemediğim...
  3. alaattinaltun

Sistem nasil? Toplama

RX5500 biraz gürültücü bi ekran kartı olabiliyor zamanla. bütçeniz uygunsa eğer 3060 veya 3060Tİ tavsiye ederim
  4. alaattinaltun

Bankalar kredi kartına nakit avansı kapattı

Ne zaman açılacağı hakkında bie bilgi varmı peki ? 1684421822 Dün akşam üzeri denedim ben vermemişti.
  5. alaattinaltun

bu monitör bu pcyle uyumlu mudur?

Evet Monitörün kutu içeriğinde HDMI VE Displayport kablolar geliyor. İsterseniz bi kutu açılımı videosu izleyin içeriğe hakim olmuş olursunuz. bu linkten izleyebilirsiniz.
  6. alaattinaltun

bu monitör bu pcyle uyumlu mudur?

displayport kablo ile bağlamanı tavsiye ederim her zaman için. HDMI kabloyu ikinci plan olarak düşün :)
Top Bottom