Neler Yeni

Bankalar kredi kartına nakit avansı kapattı

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alaattin ALTUN
İlgilendiği Kategoriler
Donanım
Ne zaman açılacağı hakkında bie bilgi varmı peki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün akşam üzeri denedim ben vermemişti.

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
Ziraatten test için 500 çektim sıkıntı yok. Sadece limitleri düşürmüşler bu da normal
Mesaj otomatik birleştirildi:

kk gelirse borsa hareketlenecek, rte gelirse borsada düşüş yaşanacak
Şuan iş bankasında taksitli nakit avans çekilmiyor, 5000₺ limit ile nakit avans çekiliyor ve buna taksitlendirme yapılamıyor.
Seçimden sonra eski haline gelir mi gelmez mi bilemem.

Bilmiyorum ama parti tutma taraftarı değilim pek, şimdiye kadar AKP'ye attım (geçtiğimiz seçim dahil) ama şuan CHP'ye atmayı düşünmüyor değilim. Kafam çok karışık, hiç bir şeyde mantık bulamıyorum.
Koyu AKP'li annem CHP'ye atmış oyunu, vardır bir bildiği diye düşünüyorum.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Şuan iş bankasında taksitli nakit avans çekilmiyor, 5000₺ limit ile nakit avans çekiliyor ve buna taksitlendirme yapılamıyor.
Seçimden sonra eski haline gelir mi gelmez mi bilemem.

Bilmiyorum ama parti tutma taraftarı değilim pek, şimdiye kadar AKP'ye attım (geçtiğimiz seçim dahil) ama şuan CHP'ye atmayı düşünmüyor değilim. Kafam çok karışık, hiç bir şeyde mantık bulamıyorum.
Koyu AKP'li annem CHP'ye atmış oyunu, vardır bir bildiği diye düşünüyorum.
Yani 2013den bu yana rtenin söylemleri ortada. Siyaset yapmak için söylemiyorum ama giydirmediği adam kalmadı memlekette.

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
Yani 2013den bu yana rtenin söylemleri ortada. Siyaset yapmak için söylemiyorum ama giydirmediği adam kalmadı memlekette.
Her şeyin farkındayız hocam. Siyaset yüzünden kimseyle kavgaya girmem fakat herkese açık bir alanda konuştuğumuz için yapmasak daha iyi :D

furkangorur

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Furkan Görür
Bende twitter da gördüm ama yalan haber olduğunu paylaşanlar var, avans hesap, krediler de bir aksaklık yokmuş. Forumda bu konuda problem yaşayan söylerse biz de öğreniriz
7 kredi kartımda nakit avans kapatılmış
IMG_3032.png

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,684
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Her şeyin farkındayız hocam. Siyaset yüzünden kimseyle kavgaya girmem fakat herkese açık bir alanda konuştuğumuz için yapmasak daha iyi :D
KK nin konda anketi sonrası %49.99 aldığını açıklanınca CDS diye bir şey var risk birimini ifade ediyor, o düştü bir anda ve borsanın değeri vs yükseldi. RTE devam ederse zaten kemer sıkma mevzusuna gidecek insanların alımları kısıtlanacak çünkü dolar yok. MB rezervi şu anda -60M. Ekonomi kim gelse kötü olacak ama daha kötüsünü görebiliriz.

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Yasin Acar

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
ben 50 bin 12 ay çekmiştim 50 bin 12 ay daha çekecektim bu ay kapamışlar 10 gün önce veriyordu daha kart kesilmedi erken ödemiyim diye çekmemiştim keşke çekseydim bankalar şuan nakit avansı kapadı kredileride %4 %5 ile verecekler gene millet soyulacak hayırlı olsun akp ye rte oy vermeye devam yaşasın reis başkası yalan

Top Bottom