Arama sonuçları: *

1. V

masaüstü bilgisayara bluetooth kulaklık nasıl takılır

arkadaşlar bir adet bluetooth kulaklığım var fakat masaüstü bilgisayarımın bluetooth özelliği yok bir aparat vs türü bir şey varmı bağlantı kurdurabileceğim
  2. V

Iphone 12 şuan hala alınır mı? veya onun yerine s22 mi almalıyım

İphone 12 mi yoksa s22 mi arada 6-7k fark var
  3. V

Valorantta aldığım fps normalmi

Sistem parçalarım rtx 3060 12gb +ryzen 5500 16gb ram 512gb m2 ssd valorantta ortalama 250 fps aliyorum bu işlemiciyi aldığıma pişmanım sizce aldiğım fps normalmi ( düşük ayarlarda)
  4. V

Bu monitor alinirmi daha iyisi varmı

7-8k valorant ,cs cod cold war vs.
  5. V

Bu monitor alinirmi daha iyisi varmı

https://www.incehesap.com/philips-evnia-32m1c5200w-00-31-5-0-5ms-240hz-va-fhd-curved-gaming-monitor-fiyati-63420/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAy9msBhD0ARIsANbk0A9L-vBOgr7OXtVqwYGx1tE1VefTbUYFsY_aVkFXF8gmEdLqeiilVGQaAi45EALw_wcB
  6. V

PCKolik Luna sistem alinir mi

üstüne koyucak para olsa zaten daha iyisini almammı knk :D 1703358321 r5 5600 rtx4060 lı bilgisayarlar en az 20k dan başlıyor knk ama sen bilirsin
  7. V

PCKolik Luna sistem alinir mi

https://pckolik.com/urun/luna-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-3060/ nasil arkadaslar fiyati iyi mi?
  8. V

Pckolik güvenilir mi?

Baktım sikayetvara herkes aldığı şeylerin bozuk sıkıntılı olduğunu soylemiş musteri temsilcisine ulasilamadigini felan soylemisler sıkıntı büyük galiba
  9. V

Pckolik güvenilir mi?

O siteden bir ürün aldınmı daha önce yani müşteri memnuniyeti nasıldı 1703270755 Ozaman sen söyle nerden alalım bi fikrin varmı
  10. V

Toplama pc tavsiye bütçe 15k

Forumlara felan göz gezdirdimde çoğu kişi site guvenilmez diyor kimisi iyi guvenilir diyor arada kaldim
  11. V

Pckolik güvenilir mi?

O sitede olan urun başka sitede olmuyor indirimli bir pc var onun için yöneldim diğer sitelerde daha pahalı
  12. V

Pckolik güvenilir mi?

Arkadaşlar bi ürün sipariş vereceğim ama kafamda cok fazla soru işareti var çoğu foruma girdim bazılari memnun değiliz müşteri hizmetlerine felan ulaşamadık diyorlar bazılarıda güvenilir diyor cok arada kaldim
  13. V

Reis sence sistem mantıklımı ekran kartı felan cazip geldi 1703269007 Fiyatın düşüklüğü kafama takıldı ben mi bilgisayardan anlamiyorum yoksa diğer parçalarimı kotü veya rskimi
  14. V

Hocam bu site güvenilir mi? peki sistem gözüme iyi geldi 1703267654 yukarıda arkadasın attığı sistem nasıl 16k ya 3060 12gb ekran kartlı pc kaldımı o fiyat normalmi sence site felan
  15. V

20k dan düşmesi normalmi indirim felanmi girmiş ne olmuş
  16. V

Pc satan sitelere giriyorum fiyatlar çok yükselmiş adam akıllı pc fiyatlari 20k dan başlıyor emin misiniz indirim geleceğine
  17. V

Yılbaşına girmeden pc alacağım donanim arsivi yeni sistem paylasacakmı
  18. V

donanım arşivi yeni sistem ne zaman ?

donanım arşivi yeni sistem ne zaman gelir 13-14k var yeni kasa almayı düşünüyorum
Top Bottom