Arama sonuçları: *

1. V

Sürekli silip yükleme yapmak ssd'ye zarar verir mi

2016 Yılında'dan beri 1 TB Laptop HDD var hocam şuan maşallah turp gibi Şuanti sonuçta M2 SSD
  2. V

Sürekli silip yükleme yapmak ssd'ye zarar verir mi

M2 SSD kullanıyorum aşırı derece'de dosya indirip siliyorum rardan çıkarıyorum binlerce gb dosyaları ayda 2-3 TB falandır herhalde belki daha fazla bunun bir zararı olur mu
  3. V

Logitech Z213 Bas Hissi gelmiyor?

Genellikle dinlediğim müzikler ve filimlerde bas falan oluyor, şöyle düşün mesela karşımda subwoofer var ve sağında be solunda küçük 2 tane hoparlör olduğunu düşün ses çok kaliteli ama o bas hissedilmiyor aynı müziği bu sefer subwoofer bilgisayar masasının altına veya duvarın kösesine alınca o...
  4. V

Logitech Z213 Bas Hissi gelmiyor?

Logitech Z213 kullanıyorum mesela subwoofer ile 2 tane hoparlörü yan yana koyduğum zaman bas gelmiyor ama, subwoofer farkı konumlarda kullandığım zaman bas hissediliyor bu neden oluyor ve nasıl konumlandırmalıyım sistemi
  5. V

Telefondaki görüntü ile PC'deki görüntü aynı olmaması normal mi?

Yani normal bir durum mu o kadar kaliteli gözükmemesi ve yazıların iyi gözükmemesi
  6. V

Telefondaki görüntü ile PC'deki görüntü aynı olmaması normal mi?

24 inç FULLHD monitörüm var telefondan ve monitör'den aynı videoyu açtığım zaman bilgisayarda daha kötü görünüyor telefonda çok iyi görünüyor bunun sebebi nedir?
  7. V

AMD ve NVIDIA arasında görüntü farkı varmı?

Bende hem Amd hem Nvida sistem var amd sitemde aynı oyunda yazılar biraz daha bulanık ve tırtıklı gözüküyor nvıda ekran kartında aynı oyunu açınca bu sorun olmuyor. Daha önceden ekran kartı ayaralrını yükseğe falan çekmiştim bununla ilgisi olabilir mi? Genel görüntü normalde aynı sadece yazılar...
  8. V

rx6700 için son sürücü yüklenmeli mi ?

Yok hocam olmayacaktır. Bekleyin derim 1-2 hafta hiç gerek yok şimdi güncellersin hata olur vs 2 hafta sonra güncelleme gelecek zaten o zaman temiz kurulum yaparsın
  9. V

rx6700 için son sürücü yüklenmeli mi ?

Yakında Yeni özellikler gelecek ve istemeseniz bile güncellemek durumunda kalacaksınız bekleyin biraz bence
  10. V

FSR 3 Hangi Kartlara Geleceği Açıklandı

Bazı arkadaşlar konuya bakmadan pat yazıyor bende bu var destekleyecek mi diye adam atmış işte tablo ben biraz daha deşitirdim alın Tüm cihazlarda dendi ama üstü geçildi asıl gerçek amd'nin modları tarafından paylaşılan tablodur. Amd'nin şu notuda var"herkesin frame generationdan...
  11. V

Amd kare oluşturma olayında donanımda ihtiyaç duymayacak daha iyi ekran kartı daha iyi fps ve performans verecek nerde bu donanımsız olmaz bu imkansız diyenler konularda göremiyorum masa başında hala anlamaya mı çalışıyorlar
  12. V

Olacak hem görüntü daha iyi olacak
  13. V

FSR 3 Ve Hyper rx tanıtıldı(Binlerce oyun)

HAYIR RX 590 VE Üzeri
  14. V

evet katılıyorum
  15. V

Amd hep öyle geç geliyor ama geliyor bunu öğrenememişer küçümsenecek bir firma değiller herkesin evinde %60 belki amd işlemci var
  16. V

NVIDIA kullanıp AMD'yi yerden yere vuranları bu konumda ve diğer konumda göremedim ne oldu acaba Donanım donanım diyordunuz alın size donanım
  17. V

Hyper RX ve FSR 3 Tanıtıldı! RX 7700 XT 450 dolar RX 7800 XT 500 dolardan 6 Eylül'de çıkış yapacak Kare oluşturma için ayrıntılı bir şey yok şu an Konu hakkında daha sonradan düzenlemeler yapılacaktır. AMD'Nin süprizi sabretmemiz doğrultusunda bunun 1000 den fazla oyuna gelecek olması ayrıca...
  18. V

AMD ilk FSR3 oyunlarını doğruladı!

AYnen ta kendisi :D :D
  19. V

AMD ilk FSR3 oyunlarını doğruladı!

HYPER RX
Top Bottom